Yılmaz: Stantların tamamı doldu! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Yılmaz: Stantların tamamı doldu!

Bu haber 10 Ekim 2018 - 17:33 'de eklendi.

Elazığ Belediyesinin desteğiyle 130 firmanın katıldığı 2’inci Tarım, Tarım Makineleri, Gıda, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarına bu yılda beklentilerin üzerinde ilgi gösterildi.  Tamamlanan fuara yönelik gazetemize özel değerlendirmede bulunan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, “Fuara ilgi son derece güzeldi. Stantların tamamı doldu. Bizlerde stant açarak yatırım düşünen kişileri detaylı bir şekilde bilgilendirme fırsatı bulduk” dedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN/ ÖZEL

Fuarların şehre katma değer kattığını ifade ederek sözlerine başlayan(TKDK) Elazığ İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, “Bu sene ikincisini gerçekleştirdiğimiz Tarım, Tarım Makineleri, Gıda, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’na ilgi son derece güzeldi.  Sektörle ilgili birçok firma stantlardaki yerini aldı. Boş stant yoktu” dedi.

YILMAZ: BOŞ STANT KALMADI!

Boş stant olmadığını ifade ettiniz, İstanbul’da düzenlenen Elazığ Günleri ile fuarın çakışması bu yıl  fuara olan ilgiyi biraz azaltmadı mı? Şeklindeki sorumuzu da yanıtlayan Yılmaz, “ Sektöre ilgi duyan hemen herkes geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda fuara geldi.  Bizlerde fuarda stant açtık. Standımıza gösterilen ilgiden de memnun kaldık.  Bu sayede projelerimizi anlattık ve de yatırım yapmak isteyenleri detaylı bir şekilde bilgilendirdik. Belki yöresel ürünlerini pazarlayanlar da bu fuara gelebilirdi ama diğer organizasyonda oldukları için onlar gelemedi” dedi.

“TEMENNİMİZ; MODERN BİR ALANDA FUARCILIK YAPMAK”

Son yıllarda ilimizde yapılan fuarların kente katma değer kazandırdığına da dikkat çeken Yılmaz, “Fuar alanlarımız daha modern ve düzenli bir hâl aldığı takdirde, hem fuarlarda daha fazla stant açma imkânı bulabileceğiz hem de insanlarımızın ilgisi fuarlarımıza katlanarak artacaktır. Temennimiz önümüzdeki süreçlerde daha modern alanlarda fuarcılık hizmetlerini yürütmektir” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.