Yılmaz: Fırat gazetesi; ilimizin yüzünü ağartmaktadır! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Yılmaz: Fırat gazetesi; ilimizin yüzünü ağartmaktadır!

Bu haber 07 Ağustos 2019 - 16:48 'de eklendi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, gazetemizin 34. yayım yılını tebrik etmek maksadıyla gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Yılmaz’ı, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi aynı zamanda Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ağırladı. Ziyaret sırasında Yılmaz, “Fırat gazetesi; ilimizin yüzünü ağartan bir basın kuruluşudur” dedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

TKDK İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, “Öncelikle 33. yılınız bitti. 34.yılınıza merhaba dediğiniz için sizleri tebrik etmek istedik ve bu ziyareti de bu nedenle gerçekleştirdik” dedi. Bunun üzerine Başkan Erdem ise bu nezaketi gösteren Yılmaz’a teşekkürlerini sunarak, etkili kurumların başındaki isimlerin basınla iç içe olması ve onlara değer vermesinin güzel olduğunu belirtti.

“TKDK’NİN BİLİNİR OLMASINDA PAYINIZ ÇOK YÜKSEK”

Gazetemiz Fırat’ın sadece Elazığ’ın sesi olmadığını gazetemizin ulusal basında da sık sık haberleri ile yer bulduğunu belirten Yılmaz, “İlimizin yüzünü ağartan bir basın kuruluşusunuz. TKDK olarak Elazığ’da 2011 ve 2012 yılları arasında faaliyete başlar başlamaz sizlerin son derece desteğini gördük. TKDK’nin bu denli bilinir olmasında sizlerin payı son derece fazla. Sizlere hem destekleriniz için teşekkür etmek hem de yeni yayım döneminizi tebrik etmek istedik. Emekleriniz için başta başkanımız Semih Erdem’e teşekkür ediyor ve onun öncülüğünde tüm çalışanlarına başarılı ve huzur dolu nice yayım hayatı diliyorum. Toplumun vermiş olduğu tepkileri yerel basından öğreniyoruz. Gazeteniz Fırat’ı sadece il genelinde değil, ulusal basında da sıklıkla görmekteyiz. Başarılarınız daim olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.