Vekil Bulut ve Vekil Ağar hemşehrilerini yalnız bırakmadı! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Vekil Bulut ve Vekil Ağar hemşehrilerini yalnız bırakmadı!

Bu haber 28 Aralık 2020 - 14:45 'de eklendi.

AK Parti MKYK Üyesi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar hafta sonu yaşanan depremin ardından bir kez daha hemşehrilerinin yanında oldu. Ayrıca Vekil Bulut ve Vekil Ağar bu zorlu süreçler de fazla mesai yapacak kurumlar ve yetkililerini ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

Pazar günü yaşanan depremin ardından; AK Parti MKYK Üyesi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar depremzedelere yine yalnız olmadıklarını hissettirmek adına hemşehrilerinin yanında oldular.

VEKİLLERE BAŞKAN YILDIRIM DA EŞLİK ETTİ!

Vekil Bulut ve Vekil Ağar ilk olarak; AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte depremin merkez üssü olan Sivrice ilçemizin Kavaktepe Köyü’ne gittiler.  Buradaki değerlendirmelerine dair sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Vekiller; “İl Başkanımız Sayın Şerafettin Yıldırım ile birlikte depremin merkez üssü Kavaktepe Köyündeyiz” ifadelerine yer verdi.

AK PARTİLİ HEYET, KIRSALDAKİ DEPREM KONUTLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU!

Sonrasında ise kırsalda yapımı devam eden deprem konutlarında da inceleme de bulunan vekiller; “Gözebaşı (Kinederiç)köyümüzde yapımı devam eden konutların şantiye alanında incelemelerde bulunduk” ifadelerini kullandı. Alan incelemelerinin ardından kurum ziyaretleriyle güne devam eden vekiller; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yeni atanan Hikmet Şişecioğlu’na hem hayırlı olsun ziyaretinde bulundu hem de müdürlüğün ilimizdeki çalışmalarına yönelik kapsamlı bilgiler aldı.

“AK BELEDİYECEİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİ; ELAZIĞ BELEDİYEMİZDEYİZ!”

AK Partili heyet sonrasında ise Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ziyaret gerçekleştirdiler. Bu ziyarete dair de  kısa bir değerlendirmede bulunan vekiller; “AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisi olan; Elazığ Belediyemizdeydik. Belediye Başkanımıza ve tüm ekibine çalışmalarında üstün başarı ve kolaylıklar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.