Haber: Kübra TÜRKAN

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Gülaç, dün AK Parti İl Binasında partisine yeni neferler kazandırarak burada bir açıklama gerçekleştirdi.

GÜLAÇ: FARKINDALIK OLMASI AÇISINDAN BİR KAMPANYA BAŞLATTIM

Bütün katılımcıları selamlayarak sözlerine başlayan Av. Gülaç, “Geçtiğimiz günlerde 28. Dönemde AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundum. Farkındalık olması açısından bir kampanya başlattım ve yaklaşık 500 civarında yeni üye kaydı oluşturduk. AK sevdaya gönül verecek olan Elazığlılara teşekkürler” dedi.

GÜLAÇ: 11 MİLYONLUK DEV BİR ORDUYUZ!

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğini kaydeden Av. Gülaç; “11 milyonluk dev bir orduyuz. Bu seçimin ne denli önemli olduğunu biliyorum. 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunanların sayısı yaklaşık 6 bindi. Yine öyle olacağını umuyorum. Her bir üye partiye yeni nefer kazandırırsa büyük ailemiz daha da büyür dilerim bu çalışmamız diğer aday adaylarına da örnek olur” dedi.

BAŞKAN TEKMEN: CENGİZ BEYE BU GÜZEL ÇALIŞMASI NEDENİYLE TEŞEKKÜR EDERİZ

AK Parti  Elazığ SKM Başkanı Semih Tekmen; “Cengiz Bey bu hafta iki kez partimizde kamuoyunu bilgilendirdi. Partimizin üye sayısı arttı partimizin her bir üyesi bizim neferlerimizdir. Cengiz beye bu güzel çalışması nedeniyle teşekkür ederiz. Bize çok güzel hediye verdi” ifadelerini kullandı.

Gülaç, üye formlarını AK Parti Elazığ İl Başkan Vekili Vahdettin Demirtaş 'a takdim etti.