U17 Erkek E Grubu Su Topu Türkiye Şampiyonası Eleme Turu 1. Devre Sutopu müsabakaları 10-12 Kasım tarihleri arasında Elazığ ev sahipliğinde Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştiriliyor.

Şehrimizi temsilen Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü’nün de yer aldığı U17 Erkek E Grubu Su Topu Türkiye Şampiyonası Eleme Turu 1. Devre müsabakaları 10 Kasım Cuma günü Saat:16.00 da, Elazığ GSK – Gaziantep GSK karşılaşmasıyla başladı. 3 gün sürecek olan müsabakalar 12 Kasım Pazar günü oynanacak final maçının ardından ödül töreniyle sona erecek.

Elazığ Belediyesi Elazığ Voleybol Takımı grup liderliğini devam ettirdi Elazığ Belediyesi Elazığ Voleybol Takımı grup liderliğini devam ettirdi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Şampiyona Şehri Elazığ sloganıyla birlikte birçok müsabakaya ev sahipliği yapan Aziz Şehrimiz, Su Topu Türkiye Şampiyonasından mücadele ediyor. Su Topu branşında ilk olan ve Lig de mücadele eden kız ve erkek takımımız, U17 Erkeklerde Türkiye Şampiyonası Eleme müsabakalarına çıkıyor. Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarda sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.