Saadet Partisi(SP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi için 24 saat fedakârca görev yapan basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Belediye Başkan Adayı Akın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İletişimin en güçlü kanallarından olan basın, toplumun gerçekleri öğrenmesi ve düşüncelerini duyurmasının etkili bir aracıdır. Tarafsız, özgür ve objektif basın, güçlü demokrasiye uzanan merdivenin en önemli basamaklarındandır.

Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, bizler ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görmektedirler.

Elazığ’ın beklediği dev eseri TOKİ inşa edecek Elazığ’ın beklediği dev eseri TOKİ inşa edecek

Ülkemizin ve Elazığ’ın sorunlarını kamuoyuna aktaran basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, bizler için önemli faydalar sağlamaktadır.

Bu düşüncelerle; Görevlerini yaparken ebediyete intikal eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, gündeme taşıdıkları konularla Elazığ’ın gelişimine önemli katkılar sunan basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Editör: Haber Merkezi