SİYASİ TROLLER YİNE İŞ BAŞINDA! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

SİYASİ TROLLER YİNE İŞ BAŞINDA!

Bu haber 03 Aralık 2020 - 17:55 'de eklendi.

Satır Arası

Zaman geçse dahi bazı şeyler hiç değişmiyor ve meyve veren ağaç taşlanıyor. Tek derdi üretip, memleketine faydalı olmak olan insanlarımız; sadece siyasi görüşleri kendini bilmez siyasi troller ile  örtüşmediği için topa tutularak, gelişi güzel eleştirilmekte. Yazık gerçekten yazık!

 

 

Haber-Analiz: Kübra TÜRKAN

Kadın ne kadar başarılı olursa olsun ne yazık ki her arenada yıpranıyor ve yıpratılıyor.  Geçtiğimiz günlerde ağzı olan herkesin gelişi güzel konuştuğuna ve bilgi kirliliğine hizmet ettiğini söylemiştim. Ama bazen öyle olaylarla karşılaşıyoruz ki bilgi kirliliğine neden olanlar bile bunların yanında bir hayli masum sayılıyor.  Kendini bilmez ve her şeyi kendi lehine döndürmek için iş başına geçen siyasi trollerden bahsediyorum!

SİYASİ TROLLER, YİNE KUTUPLAŞTIRMA TELAŞINDA!

Maalesef siyasi troller yine devrede! Üstelik kendi menfaatleri için yine toplumu kutuplaştıracak kadar gözlerini karartmışlar. Bu kutuplaştırmayı bu kez öyle çirkin şekilde sahnelemekteler ki resmen akıllara ziyan…

SİYASİ TROLLER, ÖRNEK İNSANLARIMIZI KARALIYOR!

Siyasi troller; örnek alınması gereken insanları karalayacak kadar pervasızlaştılar. Başarılı, eğitimli, idealleri olan, memleketine fayda sağlayan, istihdam alanları oluşturarak memleketinin insanına ekmek kapısı sunan başarılı iş insanlarımızı hedef tahtasına koymakta neyin nesi?

ASILSIZ İDDİALARLA BİRİLERİNİ GÖMMEK Mİ?

Siz dilediğinizi yapın! Bilen biliyor. Ama ya bilmeyenler ne olacak? Gelişi güzel yıpratılankişilerin  imajlarının düzeltilmesinin ceremesini kim çekecek?Sırf aynı siyasi görüşe sahip değilsiniz diye bu kadarı da yapılmaz ki? Sizden olmayanı ötekileştirme çabalarınız her daim var olmasına var da asılsız iddialarla birilerini gömme hakkını kimden alıyorsunuz? Demeden edemeyeceğim.

MEDYADA TEYİT KÜLTÜRÜ ÇOK ÖNEMLİ!

En acısı da ortaya atılan bu iddiaların doğru olup olmadığının teyit edilmeden gelişi güzel basında yer alıyor olması… Bazı basın yayım organları bilerek ya da bilmeyerek böylesi bir karalamaya hizmet ediyorlar. Ortaya çıkan haberlerdeki sayısal veri çıkmazı bilginin ana kaynağı iken burada bile birbirinden farklı metinler var. Ama ne hikmetse karalanan kişinin siyasi görüşü hiç atlanmamış!

SİYASİ GÖRÜŞÜNÜ SEVMİYORSUN DİYE, KARALA GİTSİN OH NE ÂLÂ!

Siyasi trollerin şimdi de hedefinde ne yazık ki her zaman yaptığı işlerle ilimizin hep gururu olan başarılı bir iş kadını var.  Siyasi troller eliyle yapılan karalama kampanyalarına baktığınızda bu başarılı iş kadınımızın siyasi görüşünün de sürekli deklare edilerek bu karalama metinlerinin pazarlanması hiç mi hiç masum değil! Keşke insanların siyasi görüşlerinden önce başarılarını ve memlekete olan faydasını konuşacak kadar gelişebilsek…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.