AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım sosyal medya üzerinden yapmış oldukları ortak paylaşımda Sivrice atık su arıtma tesisi ve terfi merkezleri, bakım ve onarım işi ihale tarihinin belli olduğunu açıkladı.

Sivrice TOKİ konutlarında yaşayan depremzedeler: "Ölünceye kadar devletimizin arkasındayız" Sivrice TOKİ konutlarında yaşayan depremzedeler: "Ölünceye kadar devletimizin arkasındayız"

Yapılan ortak açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Elazığ'ımızın çevresel sürdürülebilirliğine büyük katkı sağlayacak olan Sivrice Atıksu Arıtma Tesisi ve Terfi Merkezleri için önemli bir adım atılıyor. Özellikle Sivrice Gölü'nün korunması ve atıkların etkin bir şekilde yönetilmesi amacıyla hayata geçirilen bu tesisler, şehrimizin ekolojik dengesini koruma çabalarında merkezi bir rol oynamaktadır. Bu bağlamda, tesislerin daha verimli çalışabilmesi ve yüksek hizmet standartlarını sürdürebilmesi için gerekli olan bakım ve onarım işlerinin ihalesi 18 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Aziz Şehrimize Hayırlı ve Uğurlu Olsun.”

Editör: Şeyma Kurşun