Uygun fiyathediyelerle sevdiklerinizin gönlünü kazanmak için işte size birkaç alternatif…

Özellikle kar küresi, pelüş ayıcık ve tablo gibi ürünlerin sıradan ve pahalı olduğunu düşünüyorsanız bu haber tam size göre. Pahalı gibi görünmesine rağmen aslında bütçe dostu fiyatlarla satılan hediyelik ürünler şu şekilde sıralanabilir.

1. Kahve içmeden uyanamayanlara Baskılı Kupa

Günün yorgunluğunu üstünüzden atmak istediğinizde bir fincan çay ya da kahve içmek gibisi yok, değil mi? Çay ve kahve severlerin mutlu olacağı bir seçenek ise baskılı Kupalar.

2. Nostalji hayranlarına Renk Değiştiren LED Işıklı Gece Lambası

Sınırları olmayan bir hediyeye ne dersiniz? Hem gece lambası hem dekoratif eşyası olarak kullanılan cam küreler, en çok beğenilen hediyelerin başında geliyor.

3. Dekorasyona önem verenlere Dekoratif Doğal Petek Bal Mumu Seti

Mumları sevenler ve loş ışıktan hoşlananlar ev dizaynına özen gösterenler ve evinde de şıklığı yakalamak isteyenler için en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor.

4. Modern tarzı sevenlere Metal Masa Üstü Biblo Dünya Haritası

Evin pek çok noktasında kullanılabilen biblolar, sevdikleriniz için şık birer doğum günü hediyesi olabilir. Farklı desen ve modellerde biblolar ile sevdiklerinizin hayatına dokunabilirsiniz.

5. Tarzını her yerde yansıtanlara Afrika Figürlü Yastık Kılıfı Seti

Hem şık hem kullanışlı hediyeleri sevenlere özel pek çok dekoratif yastık seçeneği bulunuyor. Sizler de sevdiklerinize yastık hediye etmek istiyorsanız ve onlar etnik motiflere ilgi duyuyorsa size tavsiyemiz belli.

6. Özgün stiller denemek isteyenlere Wall Art Tablo Seti

Evinde farklı desenlere ve renklere yer vermek isteyenlere duvarlarını süsleyebilecekleri tablolar da hediye edebilirsiniz.

İlaçlarda flaş karar! Euro/TL kuru değişmedi İlaçlarda flaş karar! Euro/TL kuru değişmedi

7. Sevimli hediyelere bayılanlara Papyonlu Pelüş Ayıcık

Geçmişten günümüzde doğum günlerinde en çok tercih edilen hediyelerin başında rengârenk ve yumuşacık ayıcıklar geliyor. Sizde klasiklerden vazgeçmek istemezseniz papyonlu peluş ayıcık seçebilirsiniz.

8. Düzenli yaşamı alışkanlık hâline getirenlere Akademik Ajanda

Tüm işlerin belirli bir program dahilinde yürütülmesi zaman yönetimi için oldukça önemli. Bu elbette öğrenciler için de geçerli. Akademik yaşantısını sürdüren sevdiklerinize derslerini ve projelerini kolaylıkla takip edebilmeleri için Akademik Ajanda hediye edebilirsiniz.

9. Rahatlamak isteyenlere Seramik Buhurdanlık

Günün yorgunluğunu üzerinden kolayca atmasını istediğiniz sevdikleriniz için birçok rahatlatıcı hediye seçeneği var. Bunlardan biri de buhurdanlıklar. Dilerseniz buhurdanlığın yanında onlara lavanta, okaliptüs ve yasemin gibi mis kokulu uçucu yağlardan da armağan edebilirsiniz.

10. Konforuna düşkünlere Sırt Çantası

Sırt çantaları, okula giden ya da sırt çantasını kapıp gezmeyi sevenler için ideal bir tercih. Sportif ve kullanışlı bir model olan Sırt Çantası ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Editör: Şeyma Kurşun