31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın oldu.

Saadet Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ve SP Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Fatih Aydın ile bir araya gelen Akın’a, Karamollaoğlu tarafından görev yazısı teslim edildi.

Akın: Stratejik projelerimizi hazırladık

Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Öncelikle Muhterem Genel Başkanımızın bizleri Elazığ Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirmesinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi arz ediyorum. Elazığ’ımıza sosyal, kültürel ve ekonomik alanda sınıf atlatmak ve bölgenin lideri haline getirmek, yıkılmış mahallelerini imar ve inşa etmek, mağduriyetlere, işsizliğe, sosyal problemlere son vermek için stratejik projelerimizi hazırladık” dedi.

DEVA Partisi Belediye Başkan ve Meclis Üyesi adaylarını açıkladı DEVA Partisi Belediye Başkan ve Meclis Üyesi adaylarını açıkladı

Akın: Herkese karşı adil olacağız ve herkesi gözeteceğiz

“Herkese karşı adil olacağız” diyen Akın açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı;  İnşallah muvaffak olacağız ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Ana hedefimiz hemşehrilerimize ayrılan kaynakları yine hemşehrilerimizin kullanımına arz etmektir. Bunu yaparken herkese karşı adil olacağız ve herkesi gözeteceğiz ve canla başla çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Alınan bu kararın ben hemşehrilerime hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyorum. Teşekkürlerimi arz ediyorum.”

Editör: Lokman Polat