Haber: Remziye KÖKBURİ

14 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimlerde AK Parti Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Prof. Dr. Erol Keleş; “Türkiye’nin her alanda ilerleyişinin devamı için; sağlık, eğitim, ulaşım, enerji, savunma sanayi, milli güvenlik, sınır güvenliği politikaları, mavi vatan gibi birçok vizyon ve projenin sürekliliği için bu seçim çok önemli. Her birimize büyük sorumluluklar düşüyor. Hep birlikte büyük bir özveriyle çalıştığımızda bu seçimin galibi AK Parti, Cumhur İttifakı ve milletlimizin bağrından çıkardığı evladı olarak gördüğü Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın olacaktır. Herkes bilsin ki kervan yola çıkmıştır ve menziline varacaktır. Bize düşen kervana omuz vermek, yardımcı olmak ve birlikte yol almaktır. Hilalin altında bir olun! Çok kalabalık olacağız göreceksiniz!” ifadelerini aktardı.

“AK PARTİ KADROLARININ SAĞLIK ALANINDA ORTAYA KOYDUĞU VİZYON, ÜLKEMİZ ADINA UMUT VERİCİDİR”

“Ülkemiz, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerle, büyük bir felâket yaşadı. 50 bine yakın kardeşimizi kaybettik. Bu vesileyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar” diyen Prof. Dr. Keleş; “Rabbim; ülkemizi ve milletimizi muhafaza eylesin ve bir daha böyle felâketler yaşatmasın! Bu üzücü hadisede, devletimiz, ilk andan itibaren, tüm imkânlarıyla milletimizin yanında olmuştur. Millet-devlet dayanışması ile bu zorluğun da üstesinden geleceğimize inancımız tamdır. Biz güçlü bir milletiz ve güçlü bir devletimiz var. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ülkemiz, son 20 yılda, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde her alanda büyük hizmet atılımları gerçekleştirdi. Genel Başkanımızın liderliğinde yürüyen AK Parti kadroları, her zaman değişimin ve yenilenmenin öncüsü oldu. Bu kadrolar; Türkiye’mizin gelişimi ve büyümesi için ciddi bir irade ortaya koydu. Bu güçlü ve kararlı irade sayesinde, Türkiye bugün sağlık alanında da model ülke haline gelmiştir. Bir hekim olarak, sağlık alanındaki gelişim, değişim ve dönüşümün bizzat şahidiyim. AK Parti kadrolarının sağlık alanında ortaya koyduğu vizyon, ülkemiz adına umut vericidir. Sağlık hizmetlerine kattığı kalitenin ötesinde, Yaşadığımız pandemi ve deprem felâketleri de göstermiştir ki Şehir Hastanelerimiz AK Parti vizyonunun en güzel örneklerinden biri olmuştur” dedi.

“EKİBİMİZ İLE BİRLİKTE BAŞARDIK!”

Prof. Dr. Keleş; “Şehir Hastanemizde iki yılı aşkın bir süre başhekimlik yaptım. Bakanlığımızın da destekleriyle, arkadaşlarımla birlikte mesai mefhumu gözetmeden çalışarak ciddi başarılara imza attık. Şehir Hastanemizin hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırdık. Yalnızca ilimize değil, bölgemize hizmet veren bir hastane haline geldik. Elazığ Şehir Hastanesi, ortaya koyduğumuz yönetim modeliyle ve aldığımız başarılı sonuçlarla, ülkemizde örnek gösterilen hastanelerden birisi haline gelmiştir. Ekibimiz ile birlikte başardık! Tüm arkadaşlarımı, emek veren herkesi bir kez daha tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE YOLCULUĞUNDA, MİLLETİME OMUZ VEREBİLMEK İÇİN BUGÜN BURADAYIM”

30 yıllık meslek hayatımda, büyük bir özveriyle hemşehrilerime hizmet etmeye çalıştığını söyleyen Prof. Dr. Keleş; “Meslek hayatımın büyük bir bölümünü ve öğrencilik hayatımı Elazığ’da geçirdim. Elazığ’a karşı sorumluluklarımın farkındayım. Her birimizin, şehrimiz ve ülkemiz için yapabileceği birçok işler var. Bugüne kadar hep bu bilinçle hareket ettim. Aynı duyarlılık ve ciddiyetle bundan sonra da Elazığ’a ve ülkeme hizmet etmek istiyorum. Yüksek disiplinle ve yüksek gayretle, şehrimize hizmet ederek, yeni bir başarı hikâyesi yazacağımıza inancım tamdır. Ve Nasip olursa geride hoş bir seda bırakmak istiyorum! Evet, bugün niçin buradayım? Bir hekim, bir akademisyen ve bir yönetici olarak, tam 30 yıldır sağlık alanında hizmet veriyorum. Sağlık alanındaki bu bilgi ve birikimimi, sadece Elazığ için değil, görev verilmesi halinde, ülkem ve milletim için kullanabilmek amacıyla bugün buradayım! Sağlık politikalarının sürekliliği ve geliştirilmesi noktasında, şehrime ve ülkeme ciddi katkılar sunacağıma inandığım için, bugün buradayım! Her alanda milli ve yerli politikalara destek olabilmek için ve daha da ileriye götürebilmek için bugün buradayım! Büyük Türkiye yolculuğunda, milletime omuz verebilmek için bugün buradayım! Çocuklarımızın yarınları için bugün buradayım! Elazığ’a, şehrime hizmet etmek için; hep birlikte Elazığ’ımızı daha iyi yerlere taşıyacağımıza inandığım için bugün buradayım! Sizlerin vekili, sizlerin sözü, dili ve düşüncesi olabilmek için bugün buradayım!” şeklinde konuştu.

“HİLALİN ALTINDA BİR OLUN! ÇOK KALABALIK OLACAĞIZ GÖRECEKSİNİZ!”

14 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimlerde Türkiye’nin her alanda ilerleyişinin devamı için; sağlık, eğitim, ulaşım, enerji, savunma sanayi, milli güvenlik, sınır güvenliği politikaları, mavi vatan gibi birçok vizyon ve projenin sürekliliği için bu seçim çok önemli olduğu ifadelerini aktaran; “Her birimize büyük sorumluluklar düşüyor. Hep birlikte büyük bir özveriyle çalıştığımızda bu seçimin galibi AK Parti, Cumhur İttifakı ve milletlimizin bağrından çıkardığı evladı olarak gördüğü Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın olacaktır. Zafer; bir olanların, davasına sahip çıkanların ve kendisine inananların nasibidir. Herkes bilsin ki kervan yola çıkmıştır ve menziline varacaktır. Bize düşen kervana omuz vermek, yardımcı olmak ve birlikte yol almaktır. Hilalin altında bir olun! Çok kalabalık olacağız göreceksiniz!” dedi.

“ÇALIŞACAĞIZ VE BAŞARACAĞIZ!”

Prof. Dr. Keleş; “Bugün, milletvekilliği aday adaylığı başvurum için bir aradayız. Nasipse milletvekili adayı olarak, değilse bir birey olarak devletimiz için, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması için, AK Parti’nin seçimlerden zaferle çıkması için elimden geleni yapacağım! Zafere giden yol çaba ve gayretten geçiyor. Çalışacağız ve başaracağız! Kısa bir süre önce, AK Partimizden Elazığ milletvekilliği aday adaylığı başvurusu için görevimden istifa etmiştim. Bugün partimize resmi başvurumu yapıyorum. Hayırlara vesile olmasını rabbimden diliyorum. Bizlere destek vermek için bir araya gelen siz değerli dostlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yüksek özverileri ve gayretlerinden dolayı İl Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza, yönetim kurulu üyelerimize, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarımız ve üyelerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN YILDIRIM: BU TEVECCÜHLERİN KAYNAĞINDA BİR LİDER VAR!

Prof. Dr. Erol Keleş’e çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilediğini söyleyen AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Rabbim yolunu, bahtını açık etsin. Hakkında hayırlısının olmasını temenni ediyorum. AK Parti’ye teveccüh her geçen gün, her geçen dakika ve her geçen saat artarak devam ediyor. Bu olağanüstü bir şey. Çünkü bu teveccühlerin kaynağında bir lider var. Liderin de 21 yıldır ekibiyle bu ülkeye yaptığı hizmetler var. Tabir yerindeyse yaptıkları bundan sonra yapacaklarının teminatıdır. Dolayısıyla sizler ve bizler çok iyi biliyoruz ki; benim güzel ülkemin güzel insanları da çok iyi biliyor. Kendisine hizmet edeni asla ve asla unutmaz. Bu güzel insanlar kendisine ihanet edenleri de asla unutmaz! Aday adaylarımızdan ve gönüldaşlarımızdan çok ciddi teveccüh var. Sağ olsun her bir vatandaşımız bizim için çok kıymeti. İyi ki varsınız! Allah sizleri daim etsin” dedi.