AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Doğukent Mahallesinde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Öte yandan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte kadınlara özel olarak düzenlenen program çerçevesinde mahallede ikamet eden kadınlar ile bir araya geldi.

Doğukent Mahallesi ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Nazırlı; "Her daim sahada olmaya, vatandaşımızın yanında olmaya AK Parti olarak devam edeceğiz. Gerekli notlarımızı aldık. Kesin çözeriz diye kimseye söz vermiyoruz ama çözmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Fırat Nehrinde balıkları öldürücü etki! Fırat Nehrinde balıkları öldürücü etki!

Nazırlı, MÜSİAD Elazığ Şubesini ziyareti etti

Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, MÜSİAD İl Başkanlığında Tekin Gürkan ve beraberindeki üyeleriyle bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Nazırlı, Kuyumcular Çarşısı ve Saray Camii esnafını ziyaret etti

Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı ve Kuyumcular çarşısı esnafını ziyaret etti.

Ziyaretlerine Saray Camii civarı esnafıyla devam eden Nazırlı; "Bütün mücadelemiz vatandaşlarımızın, esnaflarımızın bizden isteklerini yerine getirmektir. Var gücümüzle Elazığ için her daim çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Haber Merkezi