AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem milletvekilliği için adaylık başvurusunda bulunmadı. Konu ile ilgili açıklama yapan Milletvekili Bulut; “Doğru zamanda başlamak kadar doğru zamanda bırakmak da önemlidir” dedi.

"DOĞRU ZAMANDA BIRAKMAK DA ÖNEMLİDİR"

“Başlayan her şey günün birinde biter” diyen Milletvekili Bulut’un açıklaması şöyle; “Kendi tercihimle 28. Dönem milletvekilliği için başvuru yapmadım. Bu kararı almamda kamuoyunun yeni yüzler görmek istemesinin etkisi büyük oldu. Doğru zamanda başlamak kadar doğru zamanda bırakmak da önemlidir. Milletvekili olarak Elazığ’a hizmet etmek için canla başla çalıştım. Bundan sonra da aynı hassasiyetle memleketim için çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğim.

“ELAZIĞ İÇİN HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMADIM”

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanınız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ve partimin emrinde ilk günki aşkla, canla başla davam için çalışacağımın bilinmesini istiyorum. Ben bu şehrin evladıyım. Elazığ için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadım. Hemşehrilerimden, dostlarımdan, teşkilat mensuplarımızdan, gençlerimizden, hanım kardeşlerimden, basın mensubu arkadaşlarımdan helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin!