İki farklı karakterin bir araya gelmesi kimi zaman sizi dünyanın en mutlu insanı yaparken kimi zamanda dünyanın en üzgün insanı yapabiliyor. Bu burçlarla aşk yaşamak pek mümkün değil.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcu sorumluluklarını yerine getirmekten ve kendini gerçekleştirmekten keyif alır. Hatta kendini koşuşturmaya bazen öylesine kaptırır ki, kariyer yaparken hayatının aşkını bile kaçırabilir.

Aslan burçları gerçekten aşık olduklarında mücadeleci bir ruha bürünürler ancak bu olay, ilişki egolarını sarsana kadardır. Onlar için kendi benliklerinden daha önemli bir şey yoktur. Partnerinin kendisini eleştirdiğini fark ettiği an, egoları devreye girer ve sırf kendilerinin muhteşem olduğunu kanıtlamak için kırıcı olabilirler. 

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Sıcakkanlı Yay burcu arkadaşlıkta ne kadar iyiyse aşkta o kadar kötüdür. Gerçekten ilgisini çekseniz ve size sırılsıklam aşık olsa bile, özgürlüğünün elinden gittiğini anladığı an canavara dönüşebilir. Önce sizi görmezden gelir, bu durumdan rahatsız olduğunuzu söylediğinizde ise kavgacı olduğunuzu söyleyerek sizi manipüle eder. 

Kanserle mücadele eden depremzede kadının zorlu hayat hikayesi Kanserle mücadele eden depremzede kadının zorlu hayat hikayesi

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burçlarına ulaşılmaz olan partner, daha tatlı gelebilir. Eski sevgililerine duydukları takıntıyla bilinen Yengeç burçları, hayatlarındaki kişinin değerini bilmek yerine, geçmişte onları çok üzen kişileri hatırlayıp dururlar.

Sizi çok sevmesi ve kırmaması için onun eski sevgilisi kategorisine girmeniz yeterlidir. Ayrıca manipülasyonda Akrep burcunu bile sollayan yengeçler, haklı çıkmak için size türlü oyunlar oynamaktan da çekinmezler.

Editör: Haber Merkezi