Elazığ’da kentsel dönüşüme kredi müjdesi Elazığ’da kentsel dönüşüme kredi müjdesi

Malatya caddesinde Opet Dağcı petrol yanında bulunan Doğu park plazada hizmete giren, Karabulut hukuk bürosunun açılışına çok sayıda davetli katıldı. Düzenlenen açılış törenine Elazığ Barosu Başkanı Av. Melih Efe, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı, avukat arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kendine ait Avukatlık bürosunu açmanın mutluluğunu yaşayan av. İldeniz Karabulut, " Hasan Kalyoncu Üniversitesinden mezun oldum, Avukatlık stajımı tamamladım. Kendi ofisimi bugün itibariyle hizmete açtım. Kendi büromu açtığım için çok mutluyum. Hakkını arayan tüm vatandaşlarımızı büroma beklerim. Açılış törenine katılan tüm davetlilere teşekkür ederim. " şeklinde konuştu.

Açılışta konuşan Elazığ Baro Başkanı Av. Melih Efe," Baromuza kayıtlı İldeniz Karabulut kardeşimizin bürosunun açılışındayız. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Mülkün temeli olan adaleti tesis etmek üzere, adalete yardımcı olacak olan kardeşimiz İldeniz Karabulut'a bu iş yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Açılışta konuşan Kuyumcular odası başkanı Fikret Çakmakçı’da genç avukat Karabulut'a başarılar dileyerek hayırlı olması dileğinde bulundu.

Editör: Büşra Sarıkaya