Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı ve Fırat Gazetesi İmtiyaz sahibi Semih Erdem tarafından karşılanan İYİ Parti heyetti, yönetim kadrosunu oluşturduktan sonra ziyaretlere başladıklarını ifade etti.

Başkan Adayı Septioğlu seçim ziyaretlerini sürdürüyor Başkan Adayı Septioğlu seçim ziyaretlerini sürdürüyor

“Ülkemizin ve ilimizin sorunları İYİ Parti tarafından gündem olacak”

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Habip Yaşar ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Biz iyi Parti olarak Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra, ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik, akabinde de ziyaretlerimize başladık. Kamuoyuyla bütünleşmek, İYİ Parti’nin var olduğunu, aynı heyecanla yoluna devam edeceğini, ülkemizin ve ilimizin sorunlarının İYİ Parti tarafından gündem olacağını, siz değerli basın mensuplarımızla da bunu paylaşmak ve düşüncelerinizi almak üzere ziyaretlerimize başladık. Bizlere randevu verip kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Her yerde seçime gireceğimizi beyan ettik”

İYİ Parti’nin kendi kimliği ile var olacağını belirten Başkan Yaşar; “Partilerin kuruluş amacı iktidar olmaktır. Kuruluş felsefesi de budur, bizde İYİ Parti olarak tek başımıza müstakil olarak her yerde seçime gireceğimizi beyan ettik. İktidara ve geleceğe yönelik olarak İYİ Parti’nin çok daha iyi yerlerde olacağı, oluşan algılara kamyondaki söylentilere inanmak çok doğru değil. İYİ Parti kendi kimliğiyle kendi var olan kodlarıyla yeniden kamuoyunun gönlünde yer alacağına kamuoyunun çok iyi takdir edeceğine eminim. Bu vesile ile ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz kendimizi kamuoyuna tanıtmak istiyoruz.  Faaliyetlerimiz hakkında ki bilgilerimizi de zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Tekrar misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: Büşra Sarıkaya