Elazığ İl Özel İdaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri asfaltlama çalışmaları kapsamında Arıcak Erimli yolunda 1500 metre sıcak asfalt serimi (BSK), yaparak yolu ulaşıma açtı.

2 BİN TON MALZEME BSK KULLANILDI

Arıcak Erimli  yolunda gerçekleştirilen asfaltlama çalışmasında 1 finişer, 3 silindir, 15 kamyon ve 1 treyler,3 grayder olmak üzere 23 iş makinası görev aldı. Çalışmalar kapsamında yaklaşık olarak 2 bin ton malzeme BSK kullanılarak yolun daha güvenli ve rahat ulaşım yapılabilir hale gelmesi sağlandı.

“EKİPLERİMİZ BÜYÜK BİR ÖZVERİ İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORLAR”

Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada şehrin birçok noktasında çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtilerek; “Elazığ İl Özel İdaresi olarak zaman ve mesai sınırlaması gözetmeden çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Şehrimizin tüm yol ağında vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat bir şekilde ulaşımına imkan verecek şekilde sürekli olarak asfaltlama,  bakım, onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz büyük bir özveri içerisinde çalışarak halkımızın ulaşımını kolaylaştırmaya gayret etmektedirler.  Elazığ İl Özel İdaresi olarak mevsim koşullarının sağladığı imkanlar dolayısıyla şehrin genelinde yatırım programına uygun olarak  başlatmış olduğumuz çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir” denildi.