İCRAATLARIN ADAMI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

İCRAATLARIN ADAMI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

Bu haber 02 Ocak 2021 - 7:27 'de eklendi.

Evrimdışı

Kıyamet gününde insanların Allah Teâlâ’ya en sevgili olanı ve O’na en yakın yerde bulunanı adaletli devlet başkanıdır

Hiç şüphesiz ki samimiyet, samimi niyet hayatım boyunca insanlarda aradığım en zor duygu oldu. Sıklıkla olmamakla birlikte bu samimiyeti bulunca, güzel duyguları gönülden kaleme dökmemek mümkün değil. İçten, samimi ve Elazığlıların kendisi için ne kadar değerli olduğunu vurgulayan, gönlü de işleri gibi güzel olan başkan Şahin Şerifoğulları…

Röportaja başlamadan güler yüzlü karşılayış ve hoş sohbeti ile güzel girizgah yaptık. Projelerinden bahsederken hepsini tek tek net rakamlar ve belgeler ile sundu. Bu çok hoşuma gitti. İnsanlık için insanlığı korumak için bir şeyler yapıp sunmak onur verici. Seçim dönemlerinden itibaren kendisini takipte çok bulundum. Süreçte neler yaptığını seçmene nasıl seslendiğini neler söylediği aklımda. Emek ile gelinen yerde hasar çıkmazmış derler doğru demişler. Depremden sonra hızlı ve zorlu çalışmalar pandemi ile birlikte daha da zorlu sürece sevk etti.

Söyleşi esnasında Şahin başkanın söylediği “Hâlâ ilk günkü aşkla çalışıyorum” sözü. Mahallelerde neler yapıldığı, neler yapılacağı, kaç konut, yapıldı yapılacak, yerinde dönüşüm, kentsel dönüşüm aşamalarında gelinen nokta. Vatandaşın, devlet gücünü desteğini daima istediğini ilettik. Devletimizin tüm imkânlarıyla vatandaşının yanında olduğunu, olacağını aktardı. Bakanlar ile yapılan görüşmeler neticesinde, isteklerin ve yapılması gerekenlerin de hiç geri çevrilmediğini söyledi. Devletimizin her zaman vatandaşının yanında olduğunu, birliğimizin ve dirliğimizin ebedi olması için tüm hizmet ve çabasını sunduğu aşikardır. Vatandaş ise daha çok devlet ile yakın olmak istiyor. Devletimiz ile vatandaş bağını kuvvetlendirmek ise elbette yöneticilerimize bağlı. Vatandaş ile daha yakın olmak ve birebir görüşmek, şikayetini, memnuniyeti, dinlemek için yöneticilerimizin daha çok temas halinde olması gerekiyor. Başkan Şerifoğulları, icraatlerinden bahsederken, vatandaşımız bizim için her şeyden daha değerli elbette görüşüyoruz mahalle ziyaretlerimizde sorunları dinliyoruz. Hiçbir şekilde kulak tıkamıyoruz, ciddiyetle tüm istekleri yerine getiriyoruz.

Güzel işleri hizmet aşkı ile yüreğinde taşıyan, vaatlerini icraatleri ile ortaya koyan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları… Her şey için sonsuz teşekkürler…

Devletimiz var olsun… Sevgim üzerinize olsun…

 

Remziye Kökburi
Remziye Kökburiremziyekokburi@elazigfirat.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
Mehmet Şükrü Baş Aralık 29, 2020 / 12:48

REMZİYE HANIM KIZIM. SANA BİR ABİ NASİHATI HİÇ KİMSEYİ METH ETME, HİÇ KİMSEYİ GÖKLERE ÇIKARMA GÜN GELİR YAZDIKLARINDAN PİŞMAN OLURSUN.

Mehmet Şükrü Baş Ocak 5, 2021 / 09:52

Remeziye kızım…Sana bir abi nasihatı siyasilerimizi bu kadar şişirme. Sonra obezite olurlarda şişirdiğine pişman olursun.