Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğinden

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ 10 KALEM TIBBİ SARF MALZEME mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 unc...

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ


10 KALEM TIBBİ SARF MALZEME mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/442527

 

1-İdarenin
a) Adı:ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
b) Adresi:Üniversite Mah. Yahya Kemal Cad. No: 25 MERKEZ/ELAZIĞ
c) Telefon ve faks numarası:424 233 35 55 - 424 234 23 85
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:10 KALEM TIBBİ SARF MALZEME
b) Niteliği, türü ve miktarı:10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi Ambar Birimi
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen idarenin siparişi ile başlayıp peyder pey 12 (on iki) ay içerisinde teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmeye müteakip idarenin siparişi ile başlayacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:29.04.2024 - 14:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Üniversite Hastanesi Başhekimliği İhale Odası


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Belge Adıİhale/Kısım/KısımlarAçıklamaOrtak Girişimlerde
Satış Merkezi Yetki Belgesiİhale Bazındaİstekliler, Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği kapsamında Satış Merkezi Yetki Belgesini yeterlik bilgileri tablosunda beyan edeceklerdir.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:
Belge Adıİhale/Kısım/KısımlarAçıklamaOrtak Girişimlerde
Ürün Takip Sistemi (ÜTS) BelgesiTüm Kısımlar içinİsteklilerin teklif verecekleri Tıbbi Sarf Malzemeler Sağlık Bakanlığı T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası´na ( TİTUBB ) / Ürün Takip Sistemi'ne ( ÜTS ) kayıtlı olması ve alımı yapılacak Tıbbi Sarf Malzemeler TİTUBB´da / ÜTS'de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerekmektedir. Bu belgeler yeterlik bilgileri tablosunda beyan edilecektir.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
4.3.2. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:
Belge Adıİhale/Kısım/KısımlarAçıklamaOrtak Girişimlerde
Teklif edilecek malların numuneleriTüm Kısımlar içinTeknik şartnamede numune istemi yapılan tıbbi sarf malzemelere ait numune istem yazısı ihale tarihinden sonra idaremiz tarafından EKAP üzerinden tebliğ edilecektir. İstekliler yazının tebliğini takip eden 10 (On) iş günü içinde numuneleri ilgili birime tutanak karşılığında teslim edecek olup, tutanağın bir nüshası ilgili birime, bir nüshası da satın alma ihale birimine sunulacaktır. Teslim edilen numunenin üzerinde ihale, istekli ve numune sunulan kalem bilgisi belirtilecektir.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.
 

#ilangovtr

Basın No ILN02015272

08 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elazığ Fırat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elazığ Fırat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Elazığ Fırat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elazığ Fırat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.