Milletvekili Semih Işıkver’i Elazığlılara sorduk!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’i Elazığlı vatandaşlara sorduk.

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver hakkında Elazığlı vatandaşlarımızın ne düşündüğünü merak ettik ve siz değerli okuyucularımız için araştırıp derledik. Elazığlı vatandaşlar Milletvekili Işıkver hakkında ne düşünüyor ve siyasetini nasıl buluyor? MHP Elazığ Milletvekili Işıkver hakkında Elazığlı vatandaşlarımızın değerlendirmesi haberimizin detayında…

“Milletvekili Işıkver’in çaba ve gayretini kimse inkâr edemez”

MHP’den bir ismin mecliste Elazığ’ı temsil etmesini son derece olumlu olduğunu ifade eden Ahmet Mürşit Emre; “Milletvekili Semih Işıkver’in seçilmesi siyasette renklilik oluşturdu. Sürekli devam eden düzenin yanı sıra farklı bir siyasi parti tarafından Elazığ’ın mecliste temsili son derece önemli. Ak Parti ve CHP geçtiğimiz beş yılda farklılıklar oluşturmadı. Fakat şu durumda bakılacak olursa başta farklı siyasi görüş olmalarıyla birlikte rekabet ortamı oluşacaktır. Milletvekili Işıkver’in çaba ve gayretini kimse inkâr edemez. Başarılı bir siyasi hayatı olan Milletvekili Işıkver, il başkanlığı yaptığı dönemde de temsil noktasında güzel duruş sergiledi. Vekil Işıkver’in siyasetini beğeniyorum” dedi.

“Elazığ’a yeni şeylerin katılması için MHP’den milletvekili çıkması gerekiyordu”

Elazığ’ın değerlerini bilen ve çalışmalar noktasında elinden geleni yapan Milletvekili Işıkver’in son derece başarılı ve gayretli bir vekil olduğunu ifade eden Zülfikar Altan; “Elazığ’da son yıllarda değişmeyen şeyler oldu fakat MHP’den bir ismin vekil olması birçok konuda Elazığ’a yeni renkler katabilir. AK Parti ve CHP dışında Elazığ’da farklı bir siyasi partinin milletvekili çıkarması çekişmeli ve güzel olur. Zıtlıklar her zaman güzellikleri beraberinde getirir. Elazığ’a yeni şeylerin katılması için MHP’den milletvekili çıkması gerekiyordu. MHP’nin çıkardığı belediye başkan adayı da son derece bilgili ve Elazığ için güzel işler yapabilir diye düşünüyorum” ifadelerini aktardı.

“Cumhur İttifakı’na asla zarar vermez ve her zaman devletimizin menfaati için çalışır”

Milletvekili Işıkver’in Elazığ’da son derece başarılı ve siyasi çizgisini koruyan bir vekil olduğunu ifade eden Mehmet Demirel; “Vekil Işıkver, Elazığ’ın gururu. Değerlerimizi bilen, koruyan ve her zaman Elazığlıların yanında olduğunu gösteren bir vekilimiz var. MHP’li olan olmayan herkes Semih Işıkver’in siyasetini takdir eder. Cumhur İttifakı’na asla zarar vermez ve her zaman devletimizin menfaati için çalışır. Devletimizin varlığını ve ebedi gücünü her yerde ve her fırsatta dile getiren Işıkver. Elazığlıların kırmızıçizgisi devletin bölünmezliğini savunmasıdır bunu da mecliste ve her yerde aktaran MHP Milletvekili Semih Işıkver’dir. Elazığ’ın evladı Semih Işıkver Elazığlılara ve Elazığ’a olan sevgisinden ödün vermiyor. MHP nasıl gönlümüzde ise Vekil Işıkver de aynı şekilde gönlümüzde. Sadece vatan hainlerine kırmızıçizgisi olan ve asla kişi ayrımı yapmayan çizgisi sağlam bir vekil” ifadelerini aktardı.

“Milletvekili Işıkver mecliste Elazığlıların sesini duyuran vekil”

Semih Işıkver’in Elazığ siyasetine farklı bir boyut kazandırdığını ifade eden Mehmet Emin Karakaya; “Elazığ’da geçmiş dönem milletvekillerinin yanı sıra yeni dönemde seslerin daha gür çıktığını düşünüyorum. Milletvekili Işıkver, mecliste Elazığlıların sesini duyuran vekil. Bu durum göz ardı edilmemeli. Yapılan en ufak bir icraat bile Elazığ’ı gün geçtikçe daha çok geliştirecek. Elazığ’ın sesini gür bir şekilde duyurarak siyasetini yapıyor” şeklinde konuştu.

“Siyaseti doğru ve güçlü bir şekilde ilerletiyor”

Hemşehrimiz Milletvekili Işıkver, Elazığ için bir değerdir ifadelerini aktaran Necati Köprülü; “Ben Ak Parti’ye oy veren bir vatandaşım fakat Semih Işıkver, siyaseti doğru ve güçlü bir şekilde ilerletiyor. Elazığ’ın yararına olanı gerek bakanlıklara gerek devletimizin ilgili yerlerine iletiyor. Elazığ, Işıkver gibi bir siyasetçiyi zor bulur. Bu güne kadar talep eden bir il olmadık fakat yeni dönemde vekiller güzel işler yapıyor. Elazığ’a iş yapan vekiller lazım. Hakkı yenilemez Semih Işıkver de Elazığ için büyük çaba sarf ediyor” ifadelerini aktardı.

“Davasına her zaman bağlı olan ve devlet kavramına hassasiyetle yaklaşan bir vekil”

Mecliste MHP’den bir milletvekilimizin olması Elazığlıları onurlandırdığını ifade eden Ahmet Oruç; “Bugüne kadar hep aynı şekilde ilerledik farklılık demeyelim de MHP’den bir ismin mecliste olması zaten gerekiyordu. Davasına her zaman bağlı olan ve devlet kavramına hassasiyetle yaklaşan bir vekil. Sadece vekillik zamanında değil, il başkanı olduğu dönemde de Elazığ için çabalıyordu” ifadelerini kullandı.

“Milletvekili Semih Işıkver Elazığ’ın ve Elazığlıların gururu”

Başta MHP’yi iyi temsil ettiği için Milletvekili Işıkver’e teşekkür ettiğini söyleyen Hüseyin Türk; “Hem Milletvekili olarak hem de partisine her zaman elinden geleni yapan bir isim olarak bence son derece başarılı. Bir şey yapılmıyor edilmiyor denilse de Milletvekilimiz Elazığ’ın sorunlarını görmezden gelmiyor. Milletvekili Semih Işıkver, Elazığ’ın ve Elazığlıların gururu. Söylemleri kulak ardı edilmemeli. Elazığ’ın menfaati için her şeyi yapacağından asla şüphem yok. Her zaman destekçisiyim” dedi.

“Milletvekili Işıkver, Elazığ’ı en iyi şekilde temsil ediyor”

Elazığ’da farklı siyasi partilerin olmasının güzel işlere yol açacağını ifade eden Öner Kaya; “Bugüne kadar Elazığ’da elle tutulur bir şey olmadı. Bundan sonra Elazığ’da iş yapabilecek isimler lazım. Bu isimlerden biri de Semih Işıkver. Talep edilmediği takdirde bu şehre bir şey gelmez. Talep eden isimler de olduğu takdirde şehrin her zaman yararına olan işler gerçekleşir. Elazığ milletvekilleri arasında Semih Işıkver’in hassasiyetini tüm Elazığlılar bilir. Milletvekili Işıkver, Elazığ’ı en iyi şekilde temsil ediyor” ifadelerine yer verdi.

“Dava adamı milletvekili Işıkver Elazığ için bir değerdir”

Elazığ milletvekilleri arasında Semih Işıkver’in ayrı bir yerinin olduğunu ifade eden Cuma Şahin; “MHP’nin gözde ismidir Işıkver. Onun yapabileceği işleri Elazığlılar ileriki süreçte daha net bir şekilde görecek. Elazığlılar en güzel işleri Vekil Işıkver ile görecek. Beş milletvekilimizin içerisinde Işıkver’in yeri bambaşka. Dava adamı Milletvekili Işıkver Elazığ için bir değerdir. Geçmiş dönemden bugüne kadar her türlü hizmeti Elazığ’a yapmak için canla başla çalışan bir siyasetçi” ifadelerini aktardı.

“Milletvekili Işıkver MHP’yi en iyi şekilde temsil ediyor”

Son seçimde bir milletvekili daha çıkarabileceklerini söyleyen Ömer Eren; “Sisteme takılı kalınmasaydı MHP’den daha çok milletvekili ile mecliste olacaktık. MHP Elazığlıların hassasiyetidir. İnsanları tek partiye yönlendirmek yerine farklı partilerin olması ve alternatiflerin sağlam olması güzel bir şey. Talepler tek bir elden gerçekleşemiyorsa eğer farklı partiler bunları rahatlıkla yapabilirler. MHP yönetiminin nasıl işleyişle hareket ettiğini Türkiye’de siyaseti bilenler bilir. Milletvekili Işıkver MHP’yi en iyi şekilde temsil ediyor” ifadelerine yer verdi.

“MHP’de Semih Işıkver ismi oldukça başarılı bir isim”

Cumhur İttifakı gerçeğinin şu anda çok baskın bir şekilde ilerlediğini ifade eden Derviş Aydın; “Cumhur İttifakı Türkiye’de siyasi yönetim bağında çok güçlü ve baskın Cumhurbaşkanımız ve MHP Genel Başkanı Cumhur İttifakı ortağı olan Dr. Devlet Bahçeli Türkiye yönetimini çok güzel bir şekilde kontrol ediyor. Daha iyisi olamaz başka yerlerden medet umulması hayal olur. Elazığ koluna bakınca da MHP’de Semih Işıkver ismi oldukça başarılı bir isim” dedi.

04 Mar 2024 - 18:00 Elaziğ- Siyaset

Mahreç  Lokman Polat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elazığ Fırat Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elazığ Fırat Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Elazığ Fırat Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elazığ Fırat Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.