2022 Avrupa U22 Boks Şampiyonası 12-20 Kasım tarihleri arası Karadağ’ın Budva kentinde düzenlenecek. Elazığ Belediyespor boksörü Gizem Özer de milli takım kafilesiyle Karadağ’a gitti. 63 kiloda ringe çıkacak olan genç boks, milli takımın madalya umutlarından birisi olarak göze çarpıyor.

Gizem Özer'in şampiyonaya çok iyi hazırlandığını ve kendisinden madalya beklediklerini kaydeden Antrenörü Cemil Döndü, “Gizem U22 Milli Takım kaptanı, bizler kendisine güveniyoruz. İlimizde de çalışmalarımızı yaptık. Milli takım kampında da çalışmalarını yoğun tempoda sürdürdü. İnşallah kendisinden madalya ve şampiyonluk bekliyoruz. İnşallah 2024 Paris Olimpiyatları'nda da başarılı olacaktır. Biz de Allah izin verirse Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’yla birlikte Paris’e gideceğiz. Dualarımız Gizemle” dedi.

23 Elazığ FK Sultanbeyli Belediyespor’a mağlup oldu 23 Elazığ FK Sultanbeyli Belediyespor’a mağlup oldu

Başkan Şerifoğulları: “Başarılar diliyorum”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başarılı sporcumuz Gizem Özer'e başarılar dileyerek, “63 kilo ile birçok şampiyonada madalya kazanarak bizleri onurlandıran sporcumuz Gizem Özer, 12-20 Kasım tarihleri arasında Karadağ’ın Budva kentinde düzenlenecek olan EUBC U-22 Avrupa Şampiyonası’na katılacak. Madalya bekleyen oyuncular arasında yer alan sporcumuz Özer’e EUBC U-22 Avrupa Şampiyonası’nda sonuna kadar güveniyor ve başarılar diliyorum. Elde edeceği başarı ile bizleri gururlandırıp mutlu edecektir. Bizler Elazığ Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu desteklemeye, sporla ilgili her projeye destek vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.