Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü H. İbrahim Başgün’ü makamında kendisini ziyaret eden Fırat gazetesi ve elazıgfirat.com ekibine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Elazığ’da koyun ve kuzuların coşkulu buluşması Elazığ’da koyun ve kuzuların coşkulu buluşması

“Türkiye’de adından söz ettiren bir ekibe sahipsiniz”

Fırat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Semih Erdem, Elazığ itfaiyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek; “Başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz. Özellikle ilimizde ve çere illerde yaşadığımız depremlerde ekiplerinizin başarılı kurtarma faaliyetlerinde bulunduğunu ve bu kurtarma çalışmaları ile Türkiye’de adından söz ettiren bir ekibe sahipsiniz. Bu bağlamda başta siz olmak üzere tüm ekibinizi kutluyor. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Ziyaretiniz bizleri mutlu etmiştir”

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü H. İbrahim Başgün, ziyaretten dolayı Başta, Gazetenin imtiyaz Semih Erdem olmak üzere gazete çalışanlarına teşekkür ederek, “Ziyaretiniz bizleri mutlu etmiştir. Çok teşekkür ederim. Biz Elazığ İtfaiyesi olarak bölgede araç gereç bakımından donanımlı bir itfaiyeyiz. Arkadaşlarımız işlerini başarıyla yapıyorlar, biz de gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Editör: Büşra Sarıkaya