10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Fırat gazetesine nezaket ziyaretleri sürüyor. Elazığ’ın etkili Odalarının temsilcileri de bu minvalde Fırat Gazetesine nezaket ziyaretinde bulundu. Fırat Gazetesine nezaket ziyareti gerçekleştiren, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turan Kurnaz, Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Cebrail Top, Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Zülfü Tarhan ve Elazığ Elektronikçiler, Fotoğrafçılar ve Saatçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Havabulut, tek tek Fırat gazetesi ve www.elaigfirat.com internet sitesindeki bütün çalışma arkadaşlarımızın 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Şırnak’ta 37 günlük bebek ambulans helikopterle Elazığ’a sevk edildi Şırnak’ta 37 günlük bebek ambulans helikopterle Elazığ’a sevk edildi

Gazetelerin şeffaf şekilde olması şehrimize güç katmaktadır

Ziyaret sırasında oda başkanları ile gazetemizde son derece keyifli bir sohbet iklimi oluştu. Ardından Oda başkanları adına bu özel güne dair söz alan Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Turan Kurnaz; “Ben öncelikle tüm oda başkanlarımız adına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum. Malumunuz sizin şehrimizde yapmış olduğu hizmet son derece önemli.  Güzel şeyelere imza atıyorsunuz. Önemli olan burada gazetelerimizde yer alan haberlerin, köşeleri şeffaf bir şekilde kamuoyuna sunulmasıdır.  Gazetelerin şeffaf şekilde olması şehrimize güç katmaktadır. Sonuçta sizer zor bir görev yapıyorsunuz.  Bir de gerçek anlamda habercilik yapmak makuldür. Bu konuda sizleri de tebrik ediyor. Bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü tebrik ederek, başarılarla dolu meslek hayatı diliyorum” dedi.

Editör: Büşra Sarıkaya