Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 4. Kitap Fuarında 70’i ulusal yayın evi olmak üzere çok sayıda stant kuruldu. Birçok yazarın da 9 gün boyunca imza günü düzenleyeceği Kitap Fuarına ilk günden bu yana ziyaretçiler akın ediyor. Fuarı gezmeyen gelen Elazığlı vatandaşlar Kitap Fuarını değerlendirdi. Vatandaşlar memnun kaldıklarını ifade ederken aynı zamanda kitap fiyatlarını pahalı buldu.

Elazığ Şehir Hastanesinde ablasyon yöntemiyle kalp çarpıntısına tedavi Elazığ Şehir Hastanesinde ablasyon yöntemiyle kalp çarpıntısına tedavi

“Fiyatlar internetle kafa kafaya”

Fuarı gezmeye gelen Vatandaş Nalan; “Fuardan memnun kaldık. Benim takip ettiğim birkaç özel yayınevleri var onların stantları fuarda var aradığım kitapları bulabildim. Ben normalde kitapları internet üzerinden sipariş veriyorum fuarda yer alan kitap fiyatları internetle kafa kafaya çok ucuz değil” dedi.

“Kitap fuarı güzel olmuş”

Fuarı gezmeye gelen 12 yaşındaki Emirhan ise; “Bence kitap fuarı çok güzel çok sayıda kitap standı kurulmuş. Ben daha önceki senelerde de gelmiştim bu 3. kez gelişim. Aradığım birkaç kitap vardı onları bulabildim. Önceki kitap fuarına göre fiyatlar biraz artmış gibi” diye konuştu.

“Daha fazla çeşit olabilirdi”

Fuarda daha fazla çeşit olabileceğine dikkat çeken vatandaş Sude; “Fuarı güzel bulduk ama daha fazla çeşit olabilirdi çok çeşit yok. Aradığımız bazı kitapları bulamadık. Fiyatlar da biraz pahalı fuar olduğu için biraz daha uygun beklemiştik” ifadelerini kullandı.

“Sadece belirli yayınlar var”

Sadece belirli yayınların olduğunu söyleyen Nurgül ve Zeynep kardeşler; Fuar güzel olmuş ama aradığımız kitapları pek bulamadık çünkü belirli yayınlar vardı ayrıca kitapların fiyatları çok yüksekti” şeklinde konuştu.