Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ile Elazığ’a bir destek daha yapıldı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şu ifadeleri kullandı; İl, ilçe, belde belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusundaki BİTÜM talepleri için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızla gerekli girişimlerde bulunduk.

Sayın Bakanımız Alparslan Bayraktar,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan yardımcısı Sayın Ahmet Berat Çonkar, TIPC Genel Müdürümüz Sayın Halim Çakmak beyefendinin de destekleriyle Elâzığ Belediyesi 500 ton,  Kovancılar belediyesi 250 ton, Karakoçan Belediyesi 250 Ton,  Baskil Belediyesi 200 Ton, Arıcak Belediyesi 200 ton, Alacakaya Belediyesi 175 ton, Keban Belediyesi 150 ton, Palu Belediyesi 150 Ton, Yurtbaşı Belediyesi 100 ton, Palu Beyhan Belde Belediyesi 50 Ton Bitüm almıştır. 

Durmayacak, var gücümüzle çalışacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye Yüzyılının parlayan yıldızı Elazığ’ımız olacak inşallah.

Toplamda 1850 TON Bitüm belediyelerimize ve aziz şehrimize hayırlı, uğurlu olsun.