Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti tarafından yeniden aday gösterildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İstanbul'da düzenlenen programda resmi olarak adaylığı açıklanan Şerifoğulları yarın Elazığ'a gelecek.

Başkan Şerifoğulları'nın Elazığ'a geleceği ve bir karşılama töreni yapılacağı; Elazığ Belediyesi tarafından vatandaşlara atılan kısa mesaj ile duyuruldu.

MHP İl Başkanı Yunus Bal açıklama yaptı

MHP İl Başkanı Yunus Bal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Sn. Şahin Şerifoğulları Başkanı AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmesi sebebiyle tebrik ederim. Hakkaniyetli bir seçim olmasını Cenabı Hak’tan niyâz ediyorum.

Elazığ’da 2023 yılında kaç kişi boşandı? Elazığ’da 2023 yılında kaç kişi boşandı?

"Özenli ve hakkaniyete yaslanan bir politika izleyeceklerini ümit ediyoruz"

Demokratik ölçülere uygun, Cumhur İttifakının hassasiyetlerini koruyup gözeten bir sürecin oluşması için Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerimize düşeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın fakat yarış devam ediyor iken rakibimizin mevcut belediye başkanı olmasına rağmen kamu kaynakları ve vatandaştan alınan vergilerle oluşan Belediye Bütçesinin seçim kampanyası için kullanılmaması hususunda gerek Şahin Şerifoğulları Başkanın gerekse de AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Beyin özenli ve hakkaniyete yaslanan bir politika izleyeceklerini ümit ediyoruz.

"Bundan sonraki sürecin ise itina ile takipçisi olacağız"

Az evvel ELAZIĞ BELEDİYESİ SMS HATTI’ndan gelen mesajı bu itibarla son usül hatası olarak kabul edeceğimizi ve herhangi bir tepkimizin olmayacağını, bundan sonraki sürecin ise itina ile takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Kamuoyunu saygı ile selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Elazığ Belediyesi'nden atılan SMS; “Haydi Elazığ, Başkanımızı karşılıyoruz"

Elazığ Belediyesinden vatandaşlara atılan mesajda ise şu ifadelere yer verildi; “Haydi Elazığ, Başkanımızı karşılıyoruz. Yeniden hizmet seferberliği için yola çıkacak olan AK Parti Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’nı ilk günkü aşk ve heyecanla 9 Ocak Salı günü (yarın) saat 10.45’te Elazığ Havalimanı’nda karşılıyoruz. Siz kıymetli hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyarız. Daha güzel ve daha güçlü bir Elazığ için Hazırız, Kararlıyız. Elazığ Belediyesi”

Editör: İrem Ancil