Eczaneler hangi saat aralığında hizmet verecek? « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Eczaneler hangi saat aralığında hizmet verecek?

Bu haber 04 Aralık 2020 - 16:03 'de eklendi.

23.Bölge Elazığ Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz.Doruk Ziya Okubay, eczanelerin hangi saat aralığında hizmet vereceği noktasında kamuoyunu bilgilendirdi.

 

 

Haber: Abdulvahap ÇELİKEL

23.Bölge Elazığ Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz.Doruk Ziya Okubay, eczanelerin çalışma saatleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Okubay; “İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği sokağa çıkma kısıtlamları konulu genelge kapsamında yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi saat 21:00-05:00,hafta sonu Cuma 21:00’den pazartesi 05:00’e kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacak olan şehrimizde eczanelerin kısıtlama saatleri de dahil olmak üzere vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceklerini bildirmek isterim. 23.Bölge Elazığ Eczacı Odasına bağlı eczanelerimiz yaklaşık 1 yıldan beri devam eden pandemi ortamında 1. basamak sağlık kuruluşu olarak vatandaşlarımıza aralıksız hizmet vermiştir” dedi.

ECZANELER HİZMETE DEVAM EDECEK!

Eczanelerin hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Okubay; “Covid -19 nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulanacağı yeni dönemde mesai saatlerimizde ve problemsiz işleyen nöbet sistemimizde herhangi bir değişikliğe gidilmemiştir. Hafta içi sabah 08:30-akşam 18:00 arası ve cumartesi sabah 08:30 öğlen 13:00 arası tüm eczanelerimiz görevlerinin başında olacaklardır. Belirtilen saatler dışında ise şehrimizde, nöbet hizmetimiz 4 eczanemiz tarafından kesintisiz olarak sürdürülecektir. Elazığ Eczacı Odası olarak tüm vatandaşlarımızın 7 gün 24 saat boyunca ilaca kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde erişebilmeleri için gerekli olan tüm düzenlemeleri yapmakta ve süreci yakından takip etmekteyiz.  Tüm vatandaşlarımıza duyurur ve sağlıklı günler dileriz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.