Devlet Bahçeli, gakgoşları övdü! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Devlet Bahçeli, gakgoşları övdü!

Bu haber 11 Şubat 2020 - 14:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Semih Işıkver,  Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin açıklamalarını kamuoyu ile paylaştı ve Bahçeli’nin Elazığlıları övdüğü sözlere yer verdi. Bahçeli, “Bir olacağız. Gakgoşlar kadar samimi, dürüst, dost canlısı, cesur yürekli ve ahlaklı duracağız” dedi.

 

 

Haber: Kübra TÜRKAN

MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin verdiği mesajları kamuoyu ile paylaştı.  Başkan Işıkver, liderinin sözlerine hiç dokunmadan aynı şekilde kamuoyu ile paylaştı.  Bahçeli, “Hiç kimse merak buyurmasın, Milliyetçi Hareket Partisi’nin olduğu yerde Türk devleti çökmez, çökemez, çökmeyecektir. Varsayalım devlet çöktü, hepimiz inançla ele ele veririz, ya Söğüt olur tekrardan Ocağımızı tüttürürüz, ya canımızı hiçe sayar Oğuz neslini sürdürürüz, ya da felaketler karşısında celadet anıtı gibi yükselerek bu devleti, bu milleti, bu aziz vatanı bir kez daha yükseklere taşırız. Biz varsak çöküş yoktur, çürüme imkânsızdır. Türklük varsa Türk devleti bakidir, hakimdir, hadimdir” dedi.

“ACILAR ÜZERİNDEN SİYASİ ŞANTİYE KURANLARA TÜRK MİLLETİ İTİBAR ETMEZ”

“Depremler arasında siyasi kıyas yapmak Türkiye’nin yürüyüş ve yükseliş ümitlerini baltalamak, birlik ve kardeşlik duygusuna hançer sallamaktır” diyen Bahçeli, “ Niyet sahipleri, ağızlarından ve kalemlerinden damlayan nifaka dikkat etsinler, akılları varsa da başlarına alsınlar. Türk devleti ve hükümeti dün gereğini yapmış, bugün de aynısını başarmıştır. Şu da unutulmasın ki, geçmişi kötülemek geleceği kurtarmaz. Yapılanları inkar etmek vicdan yıkımına bahane teşkil etmez.

Acılar üzerinden siyasi şantiye kurmak için kolları sıvayanlara Türk milleti itibar etmez, ihtimam göstermez, bunları da hoş görmez.

“GÖLCÜK’TE BİZİMDİR, ELAZIĞ’DA BİZİMDİR!”

Feryatların da fedakarlıklarında bizim olduğunu dillendiren Bahçeli, “Gölcük bizimdir, Elazığ da bizimdir. Feryat bizimdir, fedakarlık da bizimdir. İstanbul biziz Malatya da ta kendimizdir.

1999’daki acı neyse 2020’deki acı da odur. Buz gibi havada enkaz altından çığlıkları duyulanlar, bu çığlıkları şefkatle dindirenler bu milletin has evlatlarıdır. Bedenleri toza toprağa bulanmış, yüzü gözü kan revan içinde kalmış kardeşlerimize vefasızlık ve nankörlük şerefli bir tavır olamayacaktır. Biz alınganlık yapmıyoruz, sadece üç-beş çürük yumurtaya, kısıtlı sayıdaki defolu zihniyete ayna tutuyor, kendilerini görmelerini ve izlemelerini umut ediyor, bunu sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

BAHÇELİ: GAKGOŞLAR KADAR CESUR YÜREKLİ VE AHLAKLI DURACAĞIZ!

“Bozgun kafileleri tezgahlarını başka yere açsın” diyen Bahçeli, “Hiç kimse karanlığa saklanıp taş atmasın, potansiyel nefretini dışa vurmasın. Dün de, bugün de Türk devleti her imkanıyla muktedirdir, her kabiliyetiyle muvaffakiyet halindedir. Münafıklar, gıybet ustaları, bozgun kafilesi tezgahlarını başka yere açsınlar, çünkü onlara tenezzül edecek, adam yerine koyacak hiç kimse yoktur, bundan sonra da olmayacaktır” dedi.  Ayrıca Bahçeli, geçtiğimiz günlerde de Elazığ insanını överek; “Bir olacağız. Gakgoşlar kadar samimi, dürüst, dost canlısı, cesur yürekli ve ahlaklı duracağız” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.