Çocuğunuz için sağlıklı bir gelecek sizin elinizde Çocuğunuz için sağlıklı bir gelecek sizin elinizde

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir teşkilat buluşmaları kapsamında Elazığ’a geldi. Elazığ’da teşkilatlar ile bir araya gelen Keşir elazigfirat.com’a özel açıklamalarda bulundu. Başkan Keşir; “Türkiye genelinde üye sayımız beş buçuk milyonu aştı. Sadece kadın üyelerimiz bile şu anda hiçbir siyasi partinin erişemeyeceği sayıda. Beş buçuk milyonu aşan üye sayımızla dünyanın en büyük siyasi harekatıyız. Kadınlarımız AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza güveniyor. Biz bu güveni boşa çıkarmamak adına gece gündüz çalışıyoruz. AK Parti birçok şeyi devrim niteliğinde gerçekleştirdi” ifadelerini aktardı.

“Partimize gönül vermiş tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum”

Başkan Keşir; “Elazığ’da özellikle Kadın Kolları Teşkilatımız yirmi bir yıldır Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize destek ve güç veriyorlar. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımızdan yol arkadaşı olarak büyük bir güç alıyor. Elazığlı kadın kolları teşkilatımıza güveniyoruz. Onlar 21 yıldır sorunların tek tek çözülerek nasıl yol alındığını en çok bilenler. Hastane kuyruklarıyla mücadele ettiğimiz günleri bilen kadınlar onlar. Elbette yenidünya ile birlikte yeni sorunlarımızda var. Bu sorunları da inşallah her seçim dönemi çözerek ilerleyeceğiz. Biz Elazığlı hemşehrilerimizi seviyoruz ve güveniyoruz” şeklinde konuştu.

“Cumhurbaşkanımızın selamını Elazığlı hemşehrilerimize getirdik”      

Başkan Keşir; Sayın cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi kadınlarımız siyasetin ana unsurlarıdır. Biz Kadın Kolları Teşkilatımız ile beraber en kılcal damar olan aile teşkilatlarımıza kadar örgütlüyüz. Evlerin kapılarını çalanlar kadınlarımız. Biz sadece parti propagandası yapmak için kapıları çalmıyoruz. Tüm ihtiyaç ve sorunların ne olduğunu öğreniyoruz. Biz böylesine büyük ve güçlü bir partiyiz. Gönüllere girmeden eve giremezsiniz. Cumhurbaşkanımızın selamını Elazığlı hemşehrilerimize getirdik. Partimizin tüm kademeleri her eve huzur ve güvenle giriyor. Bugüne kadar partimize gönül vermiş tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“AK Parti birçok şeyi devrim niteliğinde gerçekleştirdi”

Başkan Keşir son olarak şunları söyledi; Türkiye genelinde üye sayımız beş buçuk milyonu aştı. Sadece kadın üyelerimiz bile şu anda hiçbir siyasi partinin erişemeyeceği sayıda. Beş buçuk milyonu aşan üye sayımızla dünyanın en büyük siyasi harekatıyız. Kadınlarımız AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza güveniyor. Biz bu güveni boşa çıkarmamak adına gece gündüz çalışıyoruz. AK Parti birçok şeyi devrim niteliğinde gerçekleştirdi”