Elazığ sis denizinde kayboldu, ortaya eşsiz görüntüler çıktı Elazığ sis denizinde kayboldu, ortaya eşsiz görüntüler çıktı

Kırıkkale’de her yıl düzenlenen ve bu yıl da 16.  gerçekleştirilen “Kırıkkale Gücü Ulusal Spor Ödülleri”  töreninde ödüller sahiplerini buldu. Kırıkkale Valiliği Müftülük Külliyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve sunuculuğunu TRT eski spor spikeri Güven Göktaş’ın yaptığı ödül törenine çok sayıda siyasetçi, spor adamı, gazeteci ve konuk katıldı. TRT kurumunun üç ödülle geceye damgasını vurduğu ödül töreninde Kanal Fırat televizyonumuz Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç da  “Yılın TV Spor Müdürü” ödülüne layık görüldü.

Ödül almak üzere sahneye çıkan Coşkun Kamaç burada yapmış olduğu konuşmada, meslek hayatında 41 yılı geride bıraktığını belirterek, “Aldığım bu ödül 41 Yıllık Meslek Hayatında Adeta Bir “Nazar Boncuğu” oldu” ifadelerini kullandı. Kırıkkale gücü ulusal ödül töreninde ayrıca belediye başkanları, federasyon başkanları, kulüp yöneticileri, televizyon yetkilileri, spor adamları ve Sporcular da çeşitli ödüllere layık görüldüler.