Önce şişme oyun parkurundaki oyunlarla, ardından da sinema keyfi ile güzel bir gün geçirdiler

Gönül belediyeciliği ilkesiyle hizmetlerine devam eden Elazığ Belediyesi, çocukların yaz aylarını keyifle geçirmelerini sağlamak adına etkinlikler gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda, Güneykent Mahallesi’nde çocuklar için ücretsiz olarak çeşitli aktiviteler yapıldı. Yüzlerce minik ilk olarak, şişme oyun parkurundaki aktivitelerle eğlencenin tadını çıkartırıp daha sonra da sinema keyfi ile eğlenceyi doyasıya yaşadı.

Miniklerden Başkan Şerifoğulları’na teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür eden çocuklar, eğlenceli ve keyifli bir gün geçirdiklerini dile getirerek, oyun aletlerinde etkinlikler gerçekleştirmelerinin ardından sinema gösterilerini de beğendiklerini ifade etti.

“Elazığ belediyesi, hizmet ve eser belediyeciliği ilkesi ile yola devam ediyor”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Hizmet ve eser belediyeciliği ilkesiyle aziz şehrimizdeki kıymetli hemşehrilerimiz için sosyal belediyecilik anlayışıyla yola devam eden Elazığ Belediyesi, geleceğimiz olan değerli çocuklarımızın yaz tatilini verimli bir şekilde geçirebilmeleri için etkinlikler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri organizasyonunun sonuncusu, Güneykent Mahallesi’nde yapıldı. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinlikte minik yavrularımız şişme oyun parkuru, çeşitli animasyonlar ve sinema gösterimi ile keyifli ve eğlenceli bir gün yaşadı. Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları başkanlığında Elazığ Belediyesi hizmetlerini, mahalle ayrımı gözetmeksizin şehrimizin her köşesine götürmeye devam ediyor.” denildi.