Malatya'da silahlı ve maskeli soyguncular jandarmadan kaçamadı Malatya'da silahlı ve maskeli soyguncular jandarmadan kaçamadı

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Gününde Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu YBO bahçesinde Huş, Sarıçam, Leylak, Mavi Ladin ağaçları toprakla buluşturuldu.

“Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes” sloganı ile Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye’nin dört bir yanında 100. Yıl Cumhuriyet Ormanları kuruluyor. Bu çerçevede Çıldır’da da Cumhuriyetin 100. yıl anısına fidanlar toprakla buluştu. Çıldır Kaymakamı M.Enes İpek, etkinlik öncesinde yaptığı konuşmada “İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüzle birlikte ağaçlandırma projelerimizin devam edeceğini, ilçemiz genelinde çeşitli yerlerin ağaçlandırılacağını ” belirtti. Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu YBO bahçesinde gerçekleştirilen ağaçlandırma etkinliğine Çıldır Kaymakam M.Enes İpek, 2. Hudut Tabur Komutanı Rıdvan Kök, Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizoğlu, İlçe Emniyet Amiri Halit Karahan, İlçe Jandarma Komutanı Serhat Arlı, kamu kurum amirleri ve personelleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.