Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Aday Listesi’nin ikinci sırasında yer alan; Saadet Partisi Elazığ Eski İl Başkanı, Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Abdullah Akın seçime sayılı günler kala kent genelinde ziyaretlerine devam ediyor.

CHP Milletvekili adayı Akın, seçim gezileri programı kapsamında merkeze bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

"Yaşanabilir köyler oluşturacağız"

CHP Milletvekili adayı Akın muhtarlar ile bulaşmasının ardından yaptığı açıklamada; “Elazığ Merkez Köyleri Muhtarlarımızla bir araya geldik. Biz muvaffak olursak köylerimize inşallah tüm altyapı hizmetlerini getirerek yaşanabilir köyler oluşturacağız, en büyük destekleri vererek köylümüzün kazancını en üst seviyeye çıkaracağız. Muhterem Başkan Sayın Mahmut Ergün’e ve muhterem muhtarlarımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

Akın’ın ikinci durağı Sugözü Mahallesi oldu

Muhtarlar ile buluşmasının ardından CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte Sugözü Mahallesini ziyaret eden Akın, mahalle muhtarı Seda Gündoğan ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, projelerini anlattı. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Akın; Sugözü Mahallesi’nde hemşehrilerimizle buluştuk! Kendilerini dinledik, muvaffak olursak inşallah tüm mahallelerimize en büyük hizmetleri getireceğiz. Muhtarımız Sayın Seda Gündoğan Hanımefendi’ye ve mahalle sakinlerine misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

Haber: Lokman POLAT