CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran’ın, 2024 yerel seçimleri çerçevesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Adayı Duran, bu kapsamda Elazığ şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine iletilen sorun, talep ve önerileri not aldı.

MHP Elazığ’da iki adayını geri çekti; AK Parti adayları desteklenecek MHP Elazığ’da iki adayını geri çekti; AK Parti adayları desteklenecek

“Elazığ’ı halk belediyeciliği ile buluşturmak için gün sayıyoruz”

Ziyaret ve temasları sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Coşkun Çağlar Duran: “Elazığ’ın her mahallesini, her sokağını karış karış geziyoruz. Halkımızın isteklerini, beklentilerini, eleştiri ve önerilerini kaydediyoruz. Bu kayıtlar bizlerin gelecekteki yönetim anlayışının temelini oluşturacak. Halkımızın beklentileriyle halk belediyeciliğinin en güzel örneğini Elazığ’da uygulayacağız. İddialıyız. Kendimize güveniyoruz. Bunun kaynağı da yine bizleri bağrına basan kıymetli Elazığlı hemşehrilerimizdir. Hemşehrilerimizi halk belediyeciliği ile buluşturmak için gün sayıyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi