Haber Yorum

Elazığ Yetimler Vakfı yaptıkları çalışmalar ile kent genelinde çocukların yüzünde tebessüm bırakıyor. Vakıf son olarak Elazığ Merkez’de bulunan yaşları 3-11 yaş arasındaki yetim çocuklara giyim yardımında bulundu.

Okulların açılmasına günler kala yetim çocukların giyim masrafları artarken Elazığ Yetimler Vakfı yardım elini uzatarak bu ailelere giyim yardımında bulunarak çocukların yüzlerini güldürdü.

Yardımsever adını açıklamadı, yardım alan çocuklar tüm kamuoyu ile paylaşıldı

Yardımsever bir tekstil sahibinin çocuklar için verdiği giyim yardımını Elazığ Yetimler vakfı belirledikleri ailelere ulaştırdı. İyiliğin yayılması ve örnek olması için yapılan yardımlar kamera kayıtlarına alınarak basın ile paylaşıldı. Yapılan paylaşımlarda giyim yardımı yapan hayırseverin ismi saklı tutulurken yardım alan çocukların yüzü açık şekilde basına servis edildi.

Yetim çocuklara yönelik yaptıkları çalışmalar ile Elazığ kamuoyunda takdir toplayan bir kuruluşun aynı hassasiyeti çocuklar için de göstermesi, okulların açılmasına sayılı günler çocukları akranları içinde mazlum bırakmamaya dikkat etmesi de haber merkezimizin naçizane tavsiyesidir.