Şehrimizin ve üyelerimizin problemlerine hızlıca çözüm bulduk

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nı ağırlamaktan son derece memnuniyet ve mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Başkanımızla birlikte, ortak çalışmalarımızın üzerinden geçerek, şehrimizin ekonomisi hakkında istişarelerde bulunduk. Birlikte görev yaptığımız süreçte şehrimizin ve üyelerimizin sorunlarını kendilerine çok rahat ifade ederek hızlıca sonuca ulaştığımız, çözüm odaklı, güler yüzlü, Elazığ’ımız için birlikte mesai harcamaktan memnuniyet duyduğumuz Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın ilimiz için gerçekleştirdiği örnek çalışmaları ve üstün gayretleri sebebiyle kendilerine Odam ve Şahsım adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Şırnak’ta 37 günlük bebek ambulans helikopterle Elazığ’a sevk edildi Şırnak’ta 37 günlük bebek ambulans helikopterle Elazığ’a sevk edildi

Başkanımızın desteklerini her zaman hissediyoruz

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise, “Elazığ’ımızın en güçlü STK’sı olan Ticaret ve Sanayi Odamızın Kıymetli Başkanı Sayın İdris Alan Beyefendiyi ziyaret ederek, şehrimizin sorunlarını istişare etmek, sorunlara çözüm bulmak için bir araya geldik. Desteklerini her zaman, güçlü bir şekilde hissettiğimiz başkanımıza misafirperverlikleri sebebiyle teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.

Editör: Haber Merkezi