Gönül belediyeciliği ilkesi gereği hareketle Elazığlıların gönüllerinde samimi bir yer edinerek hizmet ve eser üretmeye devam eden ve Elazığ’ı emin adımlarla geleceğe taşıyan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, Sarayatik ve Çarşı mahallelerinin muhtarları ile bir araya geldi

Başkan Şerifoğulları bu kapsamda ilk olarak Sarayatik Mahalle Muhtarı Aytaç Şahinoğlu ve Çarşı Mahalle Muhtarı Ahmet Aytaç’ı ziyaret etti. Mahalleler hakkında Muhtarlar Şahinoğlu ve Aytaç’tan bilgiler alan Başkan Şahin Şerifoğulları, muhtarlara çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

“Başkanımız, sürekli halkla iç içe ve vatandaşların taleplerini dinliyor”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, daha sonra Sarayatik Mahallesi ve Çarşı Mahallesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyerek yakından ilgilendi.

Başkan Şerifoğulları’na yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar; “Sayın Başkanımız Şahin Şerifoğulları’nı mahallelerimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Başkanımız, sürekli halkla iç içe ve vatandaşların taleplerini dinliyor. Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nı seviyoruz. Kendileri, Elazığ için güzel projelere imza atarak, şehrimizin gelişimi için çalışıyor.” ifadesinde bulundular.