Haber: Ezgi BULUT

Memur- Sen Elazığ İl Temsilcisi ve Eğitim Bir- Sen 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Fırat Gazetesi'ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretinde Başkan Bahşi’yi FHGC Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Semih Erdem ağırladı. 

Başkan Erdem ile Başkan Bahşi Elazığ ve eğitim noktasında fikir alışverişinde bulundu

Başkan Erdem, Başkan Bahşi’ye nezaketinden dolayı teşekkür ederek, Başkan Bahşi’nin bir STK temsilcisi olarak, insani ilişkiler konusunda da son derece özenli olmasını tebrik etti. Sonrasında ise Başkan Erdem ve Başkan Bahşi gerek Elazığ özelinde gerekse de eğitim noktasında fikir alışverişinde bulundu.

“Fırat Gazetesi; Elazığ’ın en köklü ve başarılı medya kuruluşlarından”

Ev sahipliğinden dolayı Başkan Erdem’e teşekkür eden Başkan Bahşi ise “Fırat gazetesi Elazığ’ın en  köklü  ve başarılı medya kuruluşlarından biri. Sık sık Elazığ’ın sesinin ulusal basına da taşınmasına da katkı sunuyorsunuz.  Sizin nezdinizde gazeteniz ekibini tebrik ediyorum. Ayrıca geçmişte Haber Müdürünüz olarak görev alan ve kısa bir süre önce de Gazeteniz Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevine getirilen Kübra Türkan’a da yeni görevinde de başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

“Türkan’a yeni görevinde başarılar diliyorum”

Sözlerini sürdüren Başkan Bahşi; “Kübra Türkan hanımefendi her daim eğitim camiasının sorunlarının gündeme taşınmasına da güzel haberleriyle imza atmış ve bu sorunlarının bazılarının çözümüne ulaştırılması noktasında da elimizi güçlendirmiştir. Kendisinin geçmişte olduğu gibi yine işini layıkıyla yaparak, Elazığ basının kalitesini de göstereceğinden şüphem yok! Bugün ziyaretimin bir nedeni de Kübra Türkan hanımefendiyi tebrik etmekti.  Bir kez daha Türkan’ın başarılarla dolu bir gazetecilik hayatı olmasını ve Fırat gazetesine de uzun soluklu ve başarılı yayım hayatı diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.