Haber: Kübra TÜRKAN

SP Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, siyasette olduğu gibi davetler konusunda da nezaketi elden bırakmıyor. Gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan Başkan Akın ziyaret sırasında bir de değerlendirmede bulundu.

Başkan Akın, gayretli çalışmalarının meyvelerini aldıklarına değindi

Başkan Akın; “Öncelikle nazik kabulünüz için teşekkürlerimi arz ediyorum bütün Fırat gazetesi yetkililerine ve çalışanlarına. Biliyorsunuz Saadet Partisi olarak; memleketin gerçek problemlerini ortaya koyup bunlara ilişkin çözümlerimizi iletiyoruz. Milletvekilliği seçimlerinde de Elazığ’da bunun karşılığını aldık. Elazığ’da çok ciddi manada oylarımızı arttırdık” dedi.

Başkan Akın: Yerel seçimlere hazırlanıyoruz!

Anket sonuçları ile bu tespiti yaptıklarına da değinen Başkan Akın; “Şimdi de yerel seçimlere hazırlanıyoruz. İl, İlçe, beldelerde adaylık çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamda genel merkezimizin illere verdiği ciddi bir destek de var. Bu desteklerden bir tanesi de bildiğiniz üzere partimiz 20 milletvekili ile birlikte TBMM’de grup kurdu. Bu 20 milletvekilimiz ciddi manada tüm Türkiye’de toplumun her kesimine ulaşarak, toplumun gerçek problemlerini öğrenerek, meclise bunları taşıyıp bu konularda bir kamuoyu oluşturmaya çalışıyor ve iktidar kanadını da olumlu manada yönlendirmek için elinden geleni sarf ediyor” dedi.

Cumartesi saadetlilerin önemli bir programı var!

Açıklamasını sürdüren Başkan Akın; “Bu kapsamda 16 Eylül Cumartesi Sabah 10.30’da Elazığ’da da Milletvekili buluşmasını gerçekleştireceğiz.  16 Eylül Cumartesi günü Kültür Park Mamürat’ül Aziz Salonu’nda saat 10.30’daki bu programa ilimizin basın duayenlerini ve de basın mensuplarını da görmek istiyoruz. Bu nedenle bizzat Elazığ İl Başkanı olarak davetiyeyi sizlere ziyaret ederek, bizzat davetiyemizi takdim etmek istedim” dedi.

Başkan Akın; Erdem’in hizmet adamı olduğunu vurguladı

Ayrıca Başkan Akın; “Sayın Semih Erdem bey; gerçekten Elazığ’ın en önemli konularını sadece Elazığ’ın gündeminde değil;  Türkiye’nin gündeminde tutmak için ciddi bir ekip kurmuş ve bu işe ciddi bir kaynak ayırarak, büyük bir hizmet veriyor. Bu nedenle kendisini hizmet insanı olarak görüyorum. Bundan dolayıdır ki kendilerine davetiyeyi bizzat ulaştırmak istedim. Bu programız da;  basın mensupları, derneklerimiz ve STK’lerimiz olacak. Onların ilimizin gerçek problemlerine yönelik ifadeleri ve değerli katkıları bizler için büyük bir önem arz ediyor. Bunların aramızda olmasından ben şahsen memnuniyet ve mutluluk duyacağım” diyerek sözlerini noktaladı.

Başkan Erdem; Başkan Akın’a siyasi hayatında başarılar diledi

Başkan Erdem de; Başkan Akın’ın nezaketine sonsuz teşekkür ederek; siyasi çalışmalarında Akın’ın gayretlerini tebrik ettiğine ve Akın’ın Elazığ’ın sorunları noktasında bir hayli tecrübeli bir isim gibi olduğunu da belirterek; siyasi hayatında Akın’a başarılar diledi.