Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, bugün Elazığ Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti. Ziyaret, önümüzdeki 16 Eylül Cumartesi günü sabah saat 10:30'da Mamuratül Aziz salonunda Basın ve Sivil Toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan istişare çalışmasına davet için gerçekleşti.

Başkan Akın, ziyaret sırasında İdris Alan'ı bu istişare çalışmasına katılmaları için davet etti. İstişare çalışması, Saadet Partisi Grup Başkan Vekili, İstanbul Milletvekili Av. Bülent Kaya’nın katılımıyla gerçekleşecek. Toplantı, Elazığ ilinin önemli konularının ele alınacağı ve çözüm yollarının aranacağı bir platform olacak.

Elazığ Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı İdris Alan, bu daveti memnuniyetle kabul ederek, işbirliği ve diyalogun önemini vurguladı. Ayrıca, Elazığ'ın ekonomik ve sosyal meselelerinin çözümüne yönelik bu tür istişarelerin şehir için faydalı olduğunu ifade etti.

Başkan Akın, Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı İdris Alan nezaketi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, odanın faaliyetlerine destekçi olacaklarını ifade etti.