Bakkal Teyze’ye Yeni Görev! « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Bakkal Teyze’ye Yeni Görev!

Bu haber 16 Aralık 2020 - 14:27 'de eklendi.

Sivil toplum kuruluşlarında önemli görevler üstlenen ve halk arasında “Bakkal Teyze” olarak tanınan Leyla Yıldırım’a yeni görev …

 

 

Elazığ Bakkalları ve Tekel Bayileri Esnaf Odasında yaptığı görevlerde esnaflara yaptığı hizmetlerle taktir toplayan  Kantin İş Sen  Elazığ Şube Başkanı ve KABUDER başkanlığını yürüten Leyla Yıldırım, Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Denetim Kurulu üyeliğine seçildi.
Kısa süre önce vefat eden Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Denetim Kurulu üyesi Mehmet Çelik’in yerine Leyla Yıldırım getirildi.
“ESNAFLARIMIZA HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ONUR”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Denetim Kurulu üyesi Leyla Yıldırım; “Değerli büyüğümüz Mehmet Çelik’in vefatı bizleri derinden üzdü ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Rahmetli Başkanımıza Allah rahmet diliyorum”
Kendilerini bu göreve layık gören Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik’e teşekkür eden Yıldırım; “Şahsıma yeni bir görev takdim edildi. Ben görev için Başkanımız Fikret Çelik’e şükranlarımı sunuyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada esnaflarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Elazığ’ımızın en eski kooperatifi olan Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinde görev yapmak benim için bir onurdur. Yüce rabbim bizlere hayırlı hizmetler nasip etsin” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.