Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen Elazığ'a geldi.

Elazığ Şehir Hastanesinde ablasyon yöntemiyle kalp çarpıntısına tedavi Elazığ Şehir Hastanesinde ablasyon yöntemiyle kalp çarpıntısına tedavi

Programları kapsamında AK Parti Elazığ İl Başkanlığını ziyaret eden Gümen, İl Başkanı Şerafettin yıldırım ve teşkilat mensupları ile basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Bakan Yardımcısı Gümen; “Nezaket ziyareti olarak bugün AK Parti İl binasındayız. Önümüzdeki ay içerisinde Elazığ’a Veteriner Yol Kontrol Denetim İstasyonu’nun açılışına geleceğiz. Bunun ön görüşmesini karşılıklı bilgi alışverişini yaptık esas Elazığ ziyaretimiz o zaman olacak. Veteriner Yol Kontrol Denetim İstasyonu’nun açılışında Elazığ’a katkı koyacak projelerimizi de açıklayacağız” dedi.

İl Başkanı Yıldırım ise ziyaretlerinden ötürü Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen’e teşekkür ederek; “Kendi gündemlerinde olan çok önemli konular ile ilgili çalışmaların startını verdiklerini görüyoruz bunlar şehrimizin ve bölgemiz içinde çok önemli çalışma alanları” dedi.