Ataşehir ve Abdullahpaşa’da kapsamlı temizlik çalışması… « Elazığ Haber | Elazığ Fırat Gazetesi

Ataşehir ve Abdullahpaşa’da kapsamlı temizlik çalışması…

Bu haber 26 Aralık 2020 - 18:21 'de eklendi.

Elazığ Belediyesi, daha yaşanılabilir bir Elazığ için başlattığı temizlik kampanyasına her hafta iki mahallede gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarıyla devam ediyor.

 

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevre bilincini artırmak ve vatandaşlara daha temiz bir şehir yaşantısı sunmak için 39 mahallenin tamamını detaylıca temizlemeyi sürdürüyor.
PARK ALANLARI VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI TERTEMİZ EDİLDİ
Geçtiğimiz hafta Yeni Mahalle ve Hilalkenti temizleyen ekipler bu hafta da mesailerine şehrin yoğun nüfuslu mahallelerinden olan Ataşehir ve Abdullahpaşa ile devam etti.
Özellikle park ve yürüyüş yollarını temizleyen ekipler, çevreye yayılan yaprak ve ambalaj atıklarını süpürerek çöp taksilerle taşıdı. Cadde ve kaldırımları basınçlı suyla temizleyen ekipler, mahalle aralarında gelişigüzel oluşan yabani ot ve bitkileri ise kepçe yardımıyla temizleyerek hafriyat kamyonlarına aktardı.
ÇEŞME, DURAK VE ÇÖP KONTEYNERLERİ BUHARLI ARAÇLA DEZENFEKTE EDİLDİ
Gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında mahalle içerisinde bulunan otobüs durakları, çeşmeler ve çöp konteynerleri ise buharlı araçlarla yıkanarak hijyenik hale getirildi. (Haber Merkezi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.