Bugün akşam saatlerinde sosyal medyada AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları arasında kavga çıktğı iddialara paylaşıldı. 

AK Partiden konuya ilişkin sözlü tartışma yaşandığı ancak iddia edildiği şekilde bir kavga olmadığına dair açıklama geldi.

AK Parti’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Akşam saatlerinde bazı sosyal medya platformlarında ortaya atılan iddialarla ilgili bu açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur.

Milletvekili Erol, birçok soru önergesi verdi Milletvekili Erol, birçok soru önergesi verdi

Parti binamızda yapılan Seçim Koordinasyon Merkezi Yönetim Kurulu toplantısında fikirlerin beyan edildiği sırada yaşanan sözlü tartışmalar abartılarak "kavga edildiği" şeklinde lanse edilmiştir. Coşkulu geçen programımızda yapılan konuşmalarda birlik beraberlik mesajını en güçlü şekilde veren parti mensuplarımızın sonrasında iddia edildiği şekilde bir tartışmaya girmesi söz konusu değildir.

Partimizin yakaladığı ivmenin bu tür ucuz söylemlerle düşürülmeye çalışılmasına müsaade etmeyeceğimizin bilinmesini istiyor, tüm vatandaşlarımızdan bu tür asılsız iddialara itibar etmemelerini önemle istirham ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Editör: İrem Ancil