AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında gücünü halktan alan basının, tarafsız ve bağımsız bir şekilde haber ve yayın yaparak elde ettiği bilgileri kamuoyuna objektif ve ilkeli bir biçimde yansıttığını belirterek Elazığ'daki ve tüm Türkiye'deki basın emekçilerinin bu özel gününü kutladı.

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, "Demokrasinin gelişmesinde ve toplumsal bilincin oluşturulmasında değerli katkıları bulunan basın emekçilerinin, önemli bir kamu görevini yerine getirerek zaman mefhumu tanımadan büyük bir fedakârlıkla tüm enerjisini halkın doğru haber alması için harcadığını” ifade etti.

Elazığ’da hayvan sevgisi nesilden nesile aşılanıyor! Elazığ’da hayvan sevgisi nesilden nesile aşılanıyor!

Milletvekili Keleş, gazeteciliğin sadece haber vermekle kalmayıp, aynı zamanda toplumsal bilinç ve demokratik katılımın artırılmasında önemli bir rol oynadığını belirtti. "Gazetecilerimiz, doğruluk, tarafsızlık ve objektiflik ilkeleriyle hareket ederek, halkımızın haber alma hakkını en iyi şekilde kullanmasına yardımcı oluyor. Elazığ'ımızın yanı sıra ülkemizin dört bir yanındaki basın mensupları, bu anlamda takdire şayan bir çaba gösteriyor" dedi.

Milletvekili Prof. Dr.  Keleş, "Bu özel gün vesilesiyle, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirip, kamuoyunun doğru ve tarafsız olarak bilgilendirilmesinde önemli rol oynayan, İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesine çalışmalarıyla katkıda bulunan tüm basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Haber Merkezi