Haber: Songül DURSUN

7. Olağan Kongresini 27 Eylül 2020 tarihinde yaparak yeni ve güçlü bir kadro ile çalışmalarına başlayan Av. Ömer Faruk Çelik başkanlığındaki Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı 27 Eylül 2021 ile 27 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılan çalışmaları kısa bir video ile anlattı.

Geçen bir yıllık sürede oldukça yoğun ve başarılı bir çalışma programını hayata geçiren Av. Ömer Faruk Çelik’in başkanlığındaki Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı tarafından paylaşım yapılan videoda yer verilen çalışmalardan bazıları şunlar.

HAFTANIN HER GÜNÜ MAHALLE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haftanın her günü düzenli olarak merkez mahalleler, esnaflar ve vatandaşlar ziyaret edilerek görüş ve düşünceleri alındı. Merkez Mahalle muhtarları belirli periyotlarla ziyaret edilerek, istek ve dilekleri dinlendi.

BÖLGESEL KÖY MUHTARLARI BULUŞMASI DÜZENLENDİ

Merkez ilçeye bağlı köylere ziyaret programları yapılarak köy muhtarları ve vatandaşların beklentilerini alındı. Bölgesel Köy Muhtarları toplantısı düzenlenerek Elazığ Milletvekilleri  köy muhtarları ile buluşturuldu.

CUMHURBAŞKANI’NIN MEKTUBU DAĞITILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektuplar esnafa ve vatandaşlara takdim edildi. Ramazan ayında vatandaşların iftar sofralarında Ramazan ayının bereketi yaşatılmaya çalışıldı. Sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ziyaret edilerek görüş be tavsiyeleri alındı.

SANDIK GÖREVLİLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTILARI YAPILDI

Sandık görevlileri ile istişare toplantıları düzenlenerek bilgilendirme ve değerlendirilme yapıldı. Mahalle başkanlarıyla düzenli olarak istişare toplantıları düzenlendi. Belde yönetimlerinin toplantılarına katılım gösterilerek gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirildi.  Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı çalışmalarını aralıksız bir şekilde yürütmeye devam ediyor.