SON DAKİKA

Elazığ Fırat Gazetesi

Olağan Mali Genel Kurul yarın

Olağan Mali Genel Kurul yarın
Bu haber 30 Mayıs 2019 - 16:36 'de eklendi.

Elazığspor Kulübü Derneği, yarın saat 15:30’da Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde Olağan Mali Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek.  Eğer çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı 9 Haziran 2019 Pazar günü aynı yer ve saatte yapılacak.

 

Haber: İbrahim KARAKULAK

Elazığspor Kulübü Derneği, Olağan Mali Genel Kurul Toplantısını yarın gerçekleştirecek…

TOPLANTI SAAT 15:30’DA…

Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Elazığspor Kulübü Derneği’nin Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı yarın saat 15:30’da Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

SALT ÇOĞUNLUK ŞARTI ARANACAK

Elazığspor Kulübü Derneği Tüzüğü’nün 16. Maddesi gereği Olağan Mali Genel Kurul toplantısının yapılabilmesi için genel Kurula, katılma hakkı olan asli üye ve onur üyesi sayısının yarısından bir fazla çoğunluğun sağlanması gerekiyor. Yani tüzük gereği salt çoğunluk şartı aranacak.

TOPLANTIDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 9 HAZİRAN TARİHİNDE AYNI YER VE SAATTE

Konuyla ilgili Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilirken gündem maddeleri de belirtilerek; “Elazığspor Kulübü Derneği Tüzüğünün 16.Maddesinde Olağanüstü Toplantı başlıklı 2. bendi gereğince, 31 Mayıs  2019 Cuma günü Saat 15:30’da  Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezinde Aşağıda belirtilen Gündem Maddelerine Göre, Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı  yapılmasına, toplantı çağrı kararının kulüp internet sitesinden ilanına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 9 Haziran 2019 Pazar günü aynı yer ve saatte aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılmasına toplantıya katılan üyelerin oy çokluğu ile karar verilmiştir.

G Ü N D E M

Açılış ve Toplantı Çoğunluğunun Tutanakla Tespiti

Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşumu, (1 Başkan, 2 Başkan Vekili Seçimi)

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

Genel Kurul Başkanlık Divanına toplantı tutanaklarının imza yetkisi verilmesi

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve müzakeresi,

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun İbrası,

01.03.2019 – 31.05.2019 tarihleri arası gelir gider tablosunun okunması ve müzakeresi

01.03.2019 – 31.05.2019 tarihleri arası gelir gider tablosunun ibrası

Denetleme Kurulunun Raporunun Okunması

Denetleme Kurulunun Raporunun İbrası

01.06.2019 – 31.05.2020 Dönemi tahmini Bütçe Tasarısı ile Talimat ve Bütçe Uygulama Esaslarının Görüşülmesi Kabulü veya Reddi hakkında oylama yapılması

Dilek ve Temenniler,

Kapanış”

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.