Murat DEMİRCAN

Murat DEMİRCAN

NAMAĞLUP ŞAMPİYON

Kurulduğu ilk günden itibaren yenilgi yüzü görmeyen Rüstempaşaspor, bu başarısıyla belki de araştırılsa Türkiye'de bir örneğine rastlanmayan bir kulüp olabilir.

Geçtiğimiz yıldan itibaren bu kulübü, hiçbir takım yenemedi. Yani yaklaşık 2 yıldır Rüstempaşaspor, onlarca maça çıktı ve namağlup ünvanını kaybetmedi.

İşte bu başarı ile1. Amatör Lig'de şampiyonluk maçına binlerce taraftar çeken ekip, final mücadelesinde Fırat Üniversitesi ile karşı karşıya geldi.

Büyük heyecanın yaşandığı karşılaşmada Paşa rakibini 2-1 yenmeyi başardı ve yine namağlup ünvanını koruyarak şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyon Paşa'yı tebrik etmeden geçmek olmaz…

Taraftarı , futbolcuları ve yönetimi ile güçlü adımlar atan bu takım, şampiyonluğu da sonuna kadar hak etmiştir.

Maça yoğun ilgi gösteren gerek Rüstempaşaspor’un taraftarı gerekse de Fırat Üniversitesi'nin taraftarı oldukça heyecanlı ve keyifli bir maç izledi.

Finalde kaybeden Üniversitespor’un futbolcularını, antrenörlerini ve yönetimini sergiledikleri performans ve saygıyla maçlarını bitirdikleri için de tebrik ediyorum…

Seneye Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de Elazığ'ı temsil edecek olan Namağlup Şampiyon Rüstempaşaspor'a şimdiden başarılar diliyorum…

Tebrikler takım,

Tebrikler yönetim,

Tebrikler başkan,

TEBRİKLER RÜSTEMPAŞASPOR.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları
Haber Scripti: Medya İnternet