Müslim Akil AVCİ

Müslim Akil AVCİ

HEDEF 10.000 ABONE

Son yıllarda oldukça zor günler geçiren Elazığspor’da yakın geçmişte atılan somut adımlar Elazığspor’un maddi anlamda kazanımı için oldukça önem arz etmektedir.

Geçtiğimiz aylarda yapılan yardım kampanyasıyla Elazığspor’a bürokrasiden halka her kesimden insanın yardımları çok da elle tutulur rakamlar olmadı fakat burada önem teşkil eden rakamlar değil halkın birlikte hareket edebilmesi.

Elazığ halkı dilediği takdirde bir araya gelerek takımına nasıl sahip çıkacağını fevkalade bir şekilde göstermiş oldu bu yardım kampanyasıyla.

Siz değerli okurlarımıza hafta sonu gittiğim Elazığ tanıtım günlerinden biraz bahsetmek istiyorum. Tabi ki yazıma konu olacak olan kısım “Elazığspor Store” standı ile aramda geçen konuşma kısmı olacak.

Standa ilk uğradığımda beni Elazığspor Başkanı Sayın Sedat Karataş karşıladı.

Bir kulüp başkanının fuar alanında stantta durup halkı karşılaması takdire şayan bir durumdu kanımca.

Standa ilk uğramam asıl önemli olan kısımdı...

Bu defa beni Kulüp Müdürü Sayın Akif Kıraç beyefendi karşıladı.

Kendisiyle isim tanışıklığımızın olması muhabbet etmemiz için yeterli bir sebep olmuştu tabi ki bir de Akif Bey’in samimi kişiliği var.

Akif Bey ile ilk konuştuğumuz konu Elazığspor Dergisi oldu. Dergiye ben de abone oldum fakat henüz inceleme fırsatı bulamadım.

Derginin güzel olmuş olmasına hiç şüphem yok. Ayrıca böyle bir proje içerisine girdikleri için kendilerine teşekkürü borç biliyorum.

Ülkemizde kişi başı okunan kitap ortalaması yılda 1 iken dergicilik yapmanın ne kadar zor olduğunu bu işin içinde olan biri olarak iyi biliyorum.

Elazığspor Dergisi de birçok zorluklardan çıkıp ilk sayısını çıkarma şerefine ulaştı.

Bir kulübün dergisinin olması markalaşma ve reklam anlamında önemli bir faktördür.

Yıllardır Elazığspor’da böyle bir çalışmanın olmaması zaten içler acısı durumdu.

Akif Bey ile geçen muhabbetimizde hedefin 10.000 abone olduğunu söylediğinde çok sevindim ve heyecan duydum.

Eğer bu hedef gerçek olursa hem maddi anlamda iyi bir kazancı olacak Elazığspor’un hem de markalaşmasına katkı sağlanacak.

Gelelim yapmamız gerekenlere…

Tabi ki her Elazığsporlu olarak bizler de Elazığspor Dergisi’ne sahip çıkmalıyız ve abone olmalıyız. Buradan kıymetli okurlarıma şu tavsiyede bulunmak istiyorum. Okuyalım… Okuyan insan kaybetmez. Bu okuduğumuz Elazığspor Dergisi olursa hem okuyan hem de Elazığspor kazanır.

Gelin destek olalım.

Selam ve saygılarımla..

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları
Haber Scripti: Medya İnternet