BU YILIN TREND MAKYAJLARI!

Makyaj Uzmanı Serhat Canpolat

İlk yazımda sizlere bu yılın bahar ve yaz makyajlarından bahsedeceğim. Bu yılın trend makyajları arasında toprak, gold ve bronz tonlarında üçlü gölgeli göz makyajları ön plandadır.

Ne çok avangart ne de çok sade olmasını İstemeyen kadınların vazgeçilmezi olabilir. Yoksa sende mi gölge makyajını sadece siyah ve gri yapıyorsun?  Bu yılın trend makyajları arasında retro makyaj da bulunmaktadır.  Doğal güzelliğinizi örtmek yerine,  doğal güzelliğinizle birlikte  çekiciliğini ön plana çıkarmak için RETRO makyajı tercih etmelisiniz.  

Peki Retro göz makyajı nasıl yapılır?

RETRO Göz Makyajında ihtiyacımız olan tek şey güzel bir eyelinerdır. 2017 bahar makyajlarına baktığımızda bizleri ilk olarak soft dudaklar parlak gözler karşılıyor.  Günümüzde yaygın olmayan yağlı farlar bu baharı bizlerle geçirecek. Mat rujlar ise her zamanki gibi trendler arasından çıkmayı düşünmeyip yerini korumayı başarıyor.

2017 yaz ayında ise kızıl ve kiremit tonları bizlerle olacak. Kızıl ve kiremit tonlarıyla yapılacak SMOKEY makyaj yaza damgasını vurup uzun bir süre bizlerle olacaktır. Smokey makyaj hakkındaki bilgileri de sizlerle önümüzdeki yazımızda paylaşmak üzere…

Sağlıklı ve güzel kalın!

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları
Haber Scripti: Medya İnternet